Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta valaki a Karate kölyköt?...

Látta valaki a Karate kölyköt? Mert én megnéztem egy barátommal és nagyon tetszett! =) Jaden Smith is nagyon cuki volt meg az a kínai kislány! ♥♥♥És még mégvalami szeretitek Will Smithtet? :D

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én láttam, nekem az 5 film közül még mindig az első tetszik a legjobban. (A Karate Kid 2,3 és a Next Karate Kid kevéssé ismertek, de amugy azok se rosszak) De egyébként valamilyen szinten minden ilyen harcművészetes film tetszik nekem, bármilyen meseszerű is.. valami szakmai ártalom lehet (én kyózom és k1ezem) ennek amugy a vége tetszett kicsit kevésbé, nem volt elég hatásos, de egy 4est adok neki:)
2010. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is szeretem az ilyen filmeket:) igen a vége nem volt valami nagy durranás..
2010. szept. 8. 23:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Láttam. Jó volt. Biztos lesz folytatása is, de lehet, hogy nem. És a Kovács Vilit is szeretjük.
2010. szept. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
=)))
2010. szept. 9. 13:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nagyon rossz volt, de ez egyéni vélemény.
2010. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó film nagyon,de amúgy én azt vettem észre hogy Karate Kölyök a neve pedig végig a Kung Fu-ról van szó benne :D
2010. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja azt én is észrevettem :D:D:D
2010. szept. 10. 22:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt a magyar fordítoknak köszönhetjük, mert a kungfukölyök talán foglalt volt, vagy nem hangzik olyan jól...
2010. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De az angol címe is Karate Kid
2010. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Upsz, tényleg :D Akkor hülye mindenki, maradjunk annyiba! :D
2010. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!