Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 15 évesen kreatin monohidrtá,...

15 évesen kreatin monohidrtá, nem veszélyes?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és gyúrás mellett kreatin kúrába kezdenék. A kúra egyenlőre csak 1 hónap lenne max 2, és a kreatin monohidrátot választottam. Mivel 18 év felet javasolják, ezért lehet tőle bajom?

2012. nov. 3. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy nooormális Sanyiiii!!

15 évesen annyi növekedési hormont termel még a szervezeted magától is hogy felesleges bármit szedni.

2012. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Magyarvitéz válasza:
Én csináltam egy kúrát ,és pont most kezdtem bele egybe.Eddig semmi bajom nem lett.Habár nekem nem mondta senki ,hogy 18 év alatt nem ajánlott.De a kreatin nem növekedési hormon.
2012. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha le sem tudod írni akkor egy nyelvtan kúrába kezdj :D
2012. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy növekedési hormon, hanem hogy rengeteg növekedési hormont termel a szervezet 15 évesen.

Szedj valamit szövegértésre...

2012. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Inkább tesztoszteront termel rendesen a szervezet, mert nálam a növekedési hormon már vagy 14 éves korom óta szerintem semmi, 1 év alatt nőttem 1,5 centit, ez aztán a nagy növekedési hormon termelődés.
2012. nov. 3. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!