Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pizza Forte! Ti nem vetétek...

Palosm kérdése:

Pizza Forte! Ti nem vetétek ugyanezt észre? Az első megrendeléseknél jó pizzát szállít, kis idővel egyre gagyibbat.

Figyelt kérdés
Irodámba rendeletel lőször fortét, Mindíg olaszkolbászosat rendelek. Nagyon jó volt, sok feltét és olcsó. Idővel az tűnt fel hogy már olyan kevés rajta a szalámi hogy nem minden szeltre jut, de attól a kevéstől is zsiros az egész. Duplaszalámitól meg folyik róla le a zsír, mintha másik pizza lenne az első benyomáshoz képest. Ok mondhatjuk hogy szoinplán szar lett de a csavar a hogy egy évvel később, barátomék rodájába is rendeltünk, első alkalommal, és olyan finom volt hogy nem hittem el hogy ez forte. Idővel itt is megjelent a jól ismert szar pizza. És drágább is lett. Szerintem beetetnek a finom pizzával és utána olcsóra váltanak, az emberben él az első benyomás és még csómószor rendelnek megszokásból magamon is tapasztaltam....

2012. nov. 24. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom. Exemmel évekig rendeltük, és mindig ugyanolyan finomat kaptunk...mi nem vettünk ilyesmit észre. :)
2012. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
évek óta kedvenc és nem vettem észre, hogy romlott volna a minősége
2012. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Sok helyen csinálják ezt:először frankó minden,aztán egyre rosszabb..
2012. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. nov. 25. 18:16
 5/8 anonim válasza:
Én a Pizza Kinggel jártam így. Helyben ettem szelete, isteni volt, kedvet is kaptam a rendeléshez. Az első néhány szintén zseniális volt, aztán kihozták a legrosszabb pizzát, amit életemben ettem.
2012. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

Én nem eszek pizzát. Egészségtelen (jó, félévente egyszer, csak az ízéért, de azt is megbánom). Úgyhogy nincs ilyen probléma.


Nem kötözködésből mondom, komolyan, csomó fejfájást meg lehet úszni, ha az ember a helyes dolgot (t)eszi, mást meg nem. :)

2012. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. dec. 21. 15:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs is olasz kolbász a feltétek közt náluk.

Zugló konyháról két rövid időszakban jött csak gyengébb pizza mind a két új embert gyorsan kirúgták. Pár embert a konyháról is ismertem.

Ügyes marketing húzás.

2015. aug. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!