Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek az elektromos kávé...

Szeretitek az elektromos kávé és teafőzőtöket?

Figyelt kérdés

Eddig kotyogóssal főztem kávét és gázon teáslábasban a teát,így szerettem,így szoktam meg.

Most kaptunk ajándékba hiperszuper kávé és teafőzőt,tejhabositó is van rajta meg melegentartó lap,meg amire még nem jöttem rá.

De valahogy nem szeretem,nem esik kézre,ugy tűnik több kávét kell beletenni mint a kotyogósba (az ize jó),egyenlőre nehezen lehet rácsavarni,reggel alig tudom beletenni.Teafőzésre szerintem nem is alkalmas,a filtert ugyis a forró vizben áztatom,nem csak átmegy rajta a forró viz,így csak az áram fogy,vizmelegitőm sincs,pazarlás,így tegnap is gázon főtt a tea.(a gáz általánydijas,ugyanannyit fizetek akármennyit használom)


Meg lehet szeretni? Mert én erősen gondolkodom a bedobozoláson,nagy helyet is foglal a pici konyhánkban


2012. nov. 29. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a kotyogós kávét szoktam meg, és már nem tudom megszeretni a géppel főzött kávét.

A kotyogóssal főzött sokkal finomabb.

Nekem is van gépem, de nem használom a kamrában van.

Nem szeretem.

2012. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szeretem a kávéfőzö gépemet . nekem AEG Caffé perfettó darálos gépem van .

A teát pedig mindig 1 nagy 2 literes üveg kancsóban készitem el.

2012. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 doboszoli ***** válasza:
Hát ez valószínűleg a kamrapolcon végzi, a többi "hasznos" dolog (fondükészítő, Hot-Pan, varázsturbó aprító, örökélű kés, hiper univerzális, ráadásul kézvédős gyalu)mellett.D)
2012. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!