Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Furcsa ételtől rossz szájíz...

Furcsa ételtől rossz szájíz maradt, hogy mulasszam el?

Figyelt kérdés
Tegnap ettem ilyen túrós valamit (külföldi kaja, otthon még nem láttam ilyet), az íze jó volt, de olyan furcsa utóíz maradt utána... azóta már mostam fogat, ettem többfélét is, de valahogy még mindig érzem... már kezd elegem lenni, mert elég rossz íz...

2012. dec. 2. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
1. Fogmosás 2. Szájvíz ha ez sem jön be.. --> 3. Fogorvos elég egy rossz fog hozzá h kellemetlen ízt érezz a szádban és meglehet hogy te nem is veszed észre hogy van...
2012. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de mint írtam már mostam fogat... és nem hiszem, hogy fogorvos kéne, mert csak ennek a kajának jön vissza a mellékíze, de inkább a torkomból (gyomromból), émelygek tőle...
2012. dec. 2. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű :) Hanyagold ezt az ételt ha számodra kellemetlen az utóíz.. Ha meg szereted akkor kompromisszum, valamit valamiért :) Én pl a pálinkával vagyok így.. :D
2012. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Juili ***** válasza:
Egyél valami mentolosat.
2012. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igyál 1 deci citromlevet
2012. dec. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek
2012. dec. 5. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!