Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, ha egész nap egy...

Normális, ha egész nap egy müzliszeletet és egy paradicsomot eszek, de nem merek többet, mert ezektől is félek, hogy hízni fogok?

Figyelt kérdés
Fejben ennyire nem lennék rendben?! Az a baj, hogy teljesen megszoktam, hogy ennyit eszek, és éhes sem vagyok, de még ezeket is soknak találom, és sokszor van h lelkiismeret furdalásom van h miért ettem ennyit.. :/
2012. szept. 21. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos...
2012. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális, és ezt Te is nagyon jól tudod.. Igen..Orvos.
2012. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
uff anorexia első jele. Gondolkozz egy kicsit normálisabban, mert ennek nem lesz így jó vége...
2012. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Müzli - szénhidrát (meg egy csomó káros növényi toxin, esetleg hozzáadott cukor). Ettől lehet hízni.

Hús, zsír, zöldségek - a természetes táplálék, ezektől nem hízol. Miért híznál, ez a normális kaja. Szerinted mennyire logikus, hogy sz.art eszel de keveset, ahelyett hogy ellátnád a tested tápanyagokkal - és ételt ennél?


Amúgy a többiek írták, orvos :)

2012. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!