Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megeszitek a dietetikusok...

Feketetulipán kérdése:

Megeszitek a dietetikusok által mondott egészségtelen ételeket?

Figyelt kérdés

Épp most értem haza farkaséhesen a városból egy kiadós napi össze vissza rohangálásból,és amint hazaértem rámoltam is ki a hűtőt :)

Magamhoz vettem májkrémest, szalonnát, és most fő a lecsó kolbász :)

Gondoltam egyet ránézek neten ugyan mit írnak az ilyen nem éppen diétás ételekről, és csomó leírás volt, hogy ezt ezé meg azé ne edd pl : [link]


Elég rossz dolgokat ír de hát én ennek ellenére megeszem ha hitvány ha nem, ÉS TI ? Elrémiszt titeket vagy tesztek rá ? :)



2013. jan. 11. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt akartad kérdezni: Megeszitek a dietetikusok által egészségtelennek mondott ételeket?


Bármit lehet enni, de az arányokra vigyázni kell.

2013. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármiből lehet enni mértékkel és változatosan kell táplálkozni, mellette pedig kell, hogy legyen testmozgás is.
2013. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Persze,más örülne ha egy szelet szalonna kerülne az asztalra. Múltkor tanúi voltunk annak hogy egy házaspár talált pár szelet süteményt,ami még látszott hogy friss,csak kidobták az ünnep vége miatt. Az asszony majdnem sírva ette meg.

Mindenkinek becsülni kéne a kaját.

Ha meg a dagadtságtól fél valaki,akkor meg nem tömje tele az agyát,hanem tanulja meg a mértéket.

2013. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindent megeszek, ami izlik. Még a hamburgert is, mert szeretem.
2013. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó ha ti is így gondoljátok, hiába olvastam el a rémleírásokat nem tántorított el :P

Sőt,vallom,h ilyenkor télen kimondottan jobb ilyeneket enni mert ebbe van a nagyobb kalória, és mivel hideg van a testünk több energiát fogyaszt el az állandó hőmérséklet fenntartásához :)

Érdekes,én nem is tudnék vega lenni,mert ha egy nap kihagyom a húst akkor az nap sokkal töbet eszem emrt egyszerűen éhes maradok :)))

2013. jan. 11. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

szalonnát mért ne lehetne enni? csak olyat kell választani amibe nincs tartósítószer...

májkrémet nem ennék..az tényleg a legalja..vagy valami jobb minőségűt...

2013. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Főként a grillezett húsokra leírtak tetszettek: máshol meg azt nyomatják hogy inkább együnk grillezett húst/zöldséget, mert egészségesebb mint a rántott...

Amúgy azt mondom mint a többiek: mértékkel kell enni és nem lesz gond :) Én eszek szalonnát, fasírtot (én csinálom) és grillezett husit is, mert finomak. :)

2013. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a dietetikusok hülyeségeket beszélnek.nem kell rájuk hallgatni,ennyi. régen is ették a paraszt bácsik a hurkát,szalonnát fehér kenyérrel és hagymával.és éltek 90 évig. normálisan kell enni,ennyi. és nem az általuk ajánlgatott transzzsirsavakkal teli margarint meg étolajat. hanem vajat meg libazsirt.és sok húst,zöldséget,gyümölcsöt.
2013. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!