Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném az étrendemet...

Hogyan tehetném az étrendemet változatossá, és egészségessé ami nem segítené elő a hízást, viszont az alakformálást annál inkább?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem nem biztos hogy sejteti azt amire valóban kíváncsi lennék,tehát kifejteném!:)Arról lenne szó,hogy szeretnék változást hozni az étrendemmel kapcsolatosan,mert nem érzem jól magam a bőrömben..50kg vagyok és 162 cm tudom ez nem sok,nem is tartom kövérnek magam csupán szálkásítani szeretnék hogy ami kicsi hájréteg rajtam van az izom formájában jelenlen meg..szeretnék kérni tippeket hogy aki hasonló életmódot folytat ,annak vannak-e bevált ötletei..ilyen kérdéseim lennének ,hogy naponta hányszor egyek és miket ?hány liter folyadékbevitelre van szükség?nem durva diétába szeretnék fogni, csak egészségesebben élni és alakot formálni! :)ezek mellett az is érdekelne,hogy milyen edzést folytattok hetente, és hányszor? eddig nem figyeltem oda az étkezésemre az is igaz, hogy a csokit se vetem meg ,de erről szeretnék lemondani és új étrendhez nyúlni :)előre is köszönöm a válaszokat!:)

2013. jan. 27. 10:08
 1/2 anonim válasza:

Szia!

1.legalább 2 liter folyadék naponta, ez nagyon fontos . Nagyon lehet érezni a különbséget akkor amikor sokat iszol egy nap és a között amikor alig. Előnyben részesítem a vizet de pár pohár gyümölcslé sem árt meg.

2. kevés cukrot , sót és szénhidrátot egyél. nem mondom hogy például tésztát,kenyeret semmiképpen sem egyél mert a szervezetnek szüksége van mindenféle tápanyagra. Azonban szénhidrátot csak délig egyél és addig is mértékkel. Fogyassz húsokat nyugodt szívvel mert fontos a fehérje és bármikor ehetők ( nem a nagyon zsírosak). Köreteket hanyagold, mint például a rizs. inkább savanyúságot egyél hozzá.

3.Én tornához azt javasolnám hogyha van otthon hely és nem akarsz költekezni akkor töltsél le pár Rubint Rékás fittnesz videót (nagyon jó) :) És kombináld őket tetszés szerint. Kitartás kell.

Valamint ne keseredj el hogyha felhagy a lelkesedésed ebben a borús időben , ha jóidő lesz könnyebben megy majd. :)

remélem segítettem ! sok sikert :D

2013. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :) Rengeteg hasznos tanáccsal láttál el,aranyos vagy! és igyekszem betartani! :)
2013. márc. 5. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!