Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hányszor iszol naponta kávét,...

Hányszor iszol naponta kávét, mekkora adagot, és milyen fajtát?

Figyelt kérdés
Csak statisztikát végzek,mert én imádom a kávét,és szeretném tudni,hogy mások mennyit fogyasztanak,és milyet.Köszönöm előre is a válaszokat.
2009. szept. 5. 10:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán iszok kávét.Ha reggel megyek munkába csak akkor egyet vagy ha éjszakás vagyok de amúgy nem szoktam.Amúgy meg egyáltalán nem egészséges a kávé főleg nem nagy mennyiségben mert magas vérnyomáshoz vezethet és bizonyos értelembe függőséget is okozhat ha jól tudom de itt a kávé szakértők majd megmondják hogy hogy is van ez ;)
2009. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát igen,biztos nem egészséges,én 20 évig nem is ittam,csak a 80/60-as vérnyomásomra ajánlották egyszer,aztán megszerettem az ízét.
2009. szept. 5. 13:37
 13/13 A kérdező kommentje:
11:34-es,hallod,emlékeztet az iparitanulós időszakomra,ott is így adták a kávét a dolgozóknak.Akkor megvan a kávéhoz a hangulat.A csokis tejszinhabos kávét kifogom próbálni.Köszi
2009. szept. 5. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!