Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mertek fogszabályzóval...

Ti mertek fogszabályzóval közösségben enni?

Figyelt kérdés

Én a suliban sem merek , félek , hogy közé megy a kaja , és visszataszítja az osztálytársaimat :(

Hogy egyek , hogy ne menjen közé ? mit csináljak ?

13/F



2013. febr. 8. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:

próbálkozz otthon, de nyugodtan megmoshatod a suliban is a fogadat. Ha pedig beleragad, akkor azzal a fura mini-fogkefeszerűséggel suliban is ki tudod piszkálni belőle a kaját.

Nekem egyébként az a tapasztalatom, hogy nem igazán ragad bele. Egy éve van fent nekem, és simán eszek, nem ragad bele. Persze ne egyél olyan dolgokat, amik nagyon szálasak, pl. sütőtök, mert az bele tud menni. De a szendvics meg hasonlók nem ragadnak bele nagyon.

Almát meg kemény gyümölcsöt, amibe bele kell harapni, nem ajánlom, mert szinte lehetetlen elkezdeni. Mi ketten vagyunk fogszabályzósok, és mindig egyik barátnőnk kezdi meg nekünk ha van az ebédhez :D

2013. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél nyugodtan, max. utána nézd meg tükörben. Nekem nyáron lesz fent 2 éve és ugyanúgy rendesen eszek, utána mindig megnézem tükörben, szerintem nincs ezzel semmi baj. :) 15/L
2013. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokáig én sem ettem a suliban miután felrakták a fogszabályzómat. Aztán valahogy megszoktam vele enni és egyre kevesebb kaja ment közé. Szerintem csak idő kell neked is. kitartás :)
2013. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne harapd hanem tépkedd a kaját. Akkor tuti nem megy bele az első fogaidba. Vigyél egy tükröt, hogy ellenőrízhesd.
2013. febr. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mynameisheni válasza:
a kajatépkedés tényleg jó megoldás:)) én is azt alkalmaztam mikor fájtak a fogaim,de most minden oké.2 hónapja van nekem,először én sem mertem enni de éreztem muszáj vinnem valamit és most már megszoktam,nemnagyon megy bele ..:D
2013. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem Július óta van :/ azóta semmit nem eszek a suliban , köszi az eddigi tippeket, válaszokat ! :D
2013. febr. 10. 22:00
 7/8 anonim válasza:

nekem kb fél éve van :') imádom :D

én elejétől fogva ettem a suliba is..egyáltalán nem ment közé.

2013. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aranyos, hogy ilyen problémáid vannak! :) Nekem is volt régen, de nem csináltam ebből ügyet. Nagyon nem is ment közé semmi, ha meg mégis, a fogkefe megoldotta.
2013. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!