Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az az étel/ital amit régen...

Mi az az étel/ital amit régen nagyon szerettél, de már nem forgalmazzák sehol?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 21:19
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Chokito -> Ronda, de finom :-)
2009. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
82%

Chokito,Caprisonne mozart golyo kaphato Svàjcban a mai napig,itt élek,ezért tudom.Kérdezö,te tetted fel valamelyik nap,hogy hol lehet kapni Yes csokit,stb?:)

Nekem ami hiànyzik az Duo csoki,lehet nem emlékszetek,de volt citromos,és csokis.Nàpolyi szerü.

És a piros Nestlé csoki,màrmint piros papiros.

2009. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
igen,én gondoltam hátha :)
2009. szept. 11. 11:31
 24/43 anonim válasza:
100%

Sajnos sokmindennek nem olyan az íze, mint régen-pl. a néger csók és a vaníliás-mazsolá krémtúró mostani kóstolásra nagy csalódás volt.

A váras csokit a 9. ker-ben e Tűzoltó utcáról nyíló CBA-ban lehet kapni, meg a Kálvinon van egy éjjel-nappali ott is-sőt ott párizsi kockát is:-)

A mókusos csokit én is nagyon szerettem-tényleg hasonlított a sport szeletre.

2009. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Fanta bodza (bár most újra van egy kis idejig), fahéjas Orbit, P.C. Jogobella. Kis koromban volt egy olyan kenőmájas, amibe belül vékony kis uborka darabok voltak és dínós volt a csomagolása. Aztán volt egy cukor, ami kb 50ft-os érme nagyságú a felszíne pedig hullámos volt, nem keménycukor, hanem mintha porból lett volna. Két fajtára emlékszem: gyümisre (sárga és rózsaszínes cukorkák) és mentolósra (fehér). Valaki emlékszik rájuk?
2009. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

23:09!

Nem a zamat kekszre gondolsz? Meg a derbi keksz


Én a Winner jégkrémet nem lelem sehol:)

2009. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

11:46... Pehelycukornak hívták, és talán még most is / már megint van:

[link]

2009. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
ÚÚ nagyon köszi, nem emlékeztem a nevére, mert kicsi voltam nagyon! Remélem találok a boltban!
2009. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:

"zacskós, szivószálas sió ivólé, amit a végén fel lehetett fújni, és kipukkasztani.:)Bedeco kakaopor:)

illetve ami szerintem borzasztó volt,és örülök h nincs forgalomban már, az a csokis mackósajt.nemtudom ki emlékszik rá.brrr

2009. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
A pici műanyagdobozos mogyorókrém.
2009. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!