Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az az étel/ital amit régen...

Mi az az étel/ital amit régen nagyon szerettél, de már nem forgalmazzák sehol?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 21:19
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
valaki emlékszik a trópusi ízesítésű Solero jégkrémre?fincsi volt az is...
2009. szept. 11. 22:50
 32/43 anonim ***** válasza:
Emlékszem rá és imádtam! De pl ilyen a Magnumnak az a limitált kiadása, ami belül epres, kívül fehércsokis, talán az öt érzék közül volt vmelyik.
2009. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
A meggyes habjoghurt, nem szeretem a joghurtot, de abból rengeteget be tudtam falni :)
2009. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
És még valami eszembe jutott: Carte Door meggyes fagyi. Nem az, amit most lehet kapni, hanem a régi fajta, amiben egész meggyszemek voltak. Nyammmmmm... :p
2009. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

12:55


lehet, fogalmam sincs. :D

de az is lehet, hogy babapiskóta volt, nem emlékszem.

2009. szept. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
Az is elég kellemetlen amikor a finom megszokott magyar termékeknek megszüntetik az itthoni gyártását, és sz..r külföldit importálnak helyette! pl. sokáig nem lehetett magyar Pilótát kapni! Mondjuk hálistennek ezt megint gyártják itthon is!
2009. szept. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
De a gabonapelyheket is lengyelből hozzák, pedig sok márka magyar találmány!
2009. szept. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:

A mókus csokit én is szerettem, és a Leó jégkrémekre emlékszik vki? Csak három ízben lehetett kapni, de én imádtam!

Meg a danone-gyümölcsözön joghurtot, a danonde-kid rudit.

Volt régen vmi joghurt-féleség, amit fel kellett kavarni, az alján volt az "íze", azt is imádtuk.

A váras csokit lehet kapni, meg van retro-tejcsoki is, és tényleg olyan mint rég,szerintem. A pici kockákra rá van írva, hogy Szerencs :-)

A nestlé csoki is jó volt, és a chokito, hmm ...

2009. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:

A Tere-Fere keksz. Vaniliás és csoki bevonatos a hátulja.

Vagy a TV-keksz (fehér és barna keksz volt benne) - a doboz formája volt Tv alakú. A kekszes dobozok hátulján meg kivágható formák voltak.

2009. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Tere-fere létezik még, kekszben nem vagyok biztos, de a "chips" még a mai napig van!
2009. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!