Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A suliba egészségtanra kell...

A suliba egészségtanra kell házi dolgozatot írni "Hogyan akarok egészséges maradni" címmel. Linkelnétek be nekem olyan honlapokat ahol erről a témárol lehet sokmindent olvasni? Mert akkor írnék onnan pár dolgot .

Figyelt kérdés
Én nem találtam sehol ilyesmit :S Nem linkelnétek be valamit ami segítségemre lehet?LÉgyszii hétfőre kell.
2012. okt. 6. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy egyáltalán keresni kell?

A cím alapján a te véleményedre kíváncsi a tanár, így ha saját kútfőből írsz valamit, az rossz nem lehet.

Vagy te nem akarsz egészséges maradni?

2012. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom de én nem tudok olyan sokat az egészséges életmódról meg ilyenekről és gondoltam utána olvasok a neten. Nem akarok szószerint kiírni valamit -.-. Hanem olvasgatok itt ott és megfogalmazom azt ami ebbe a témába tartozik.
2012. okt. 6. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan nem tudsz semmit írni az egészséges életmódhoz? Ennyire nem lehet senki süsü...

Táplálkozás: mérsékelni a cukorfogyasztást, sok zöldség, gyümölcs, kevés zsíros kaja, vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek stb.

Mozgás: rendszeres sport

Szűrővizsgálatok stb.

2012. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó ezeket én is tudom.. De az ilyen alap egyértelmű dolgokon kívűl még írtam volna mást is.. Mert 3 oldalt kell írni, de én nem tudok annyit hogy 3 oldalt írjak az egészségről.. Ezért kéne valami szöveg hogy esetleg lássam is hogy hogy kell ilyen szöveget megírni. Nem lemásolni akarom,cssak bővíteni a tudásomat ezzel kapcsolatba.. De nem értem mért ilyen bunkó mindenki,hogy egyik se bír segíteni..
2012. okt. 7. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
google: "egészséges életmód"
2012. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

fuuh nem mondod?? Szerinted én nem ott kerestem először??

De nem találtam semmi használhatót...kössz a semmit puszillak;)

2012. okt. 7. 15:03
 7/9 anonim válasza:
kedves osztálytársam!csak 1 oldalt kell írni, nem hármat. ;)
2012. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"De nem találtam semmi használhatót...kössz a semmit puszillak;)"


1. Ha a több ezer oldal között nem találtál semmi használhatót, akkor te vagy a hülye.

2. Bocs b.meg, hogy megpróbáltam segíteni. Nincs mit.

2012. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok, sorry van akkor T_T
2012. okt. 7. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!