Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy hónapra mennyi pénzt...

Egy hónapra mennyi pénzt költesz élelemre/főzésre, hány személyre?

Figyelt kérdés

Hamarosan összeköltözünk a barátommal, és érdekelni hogy ki mennyi pénzből gazdálkodik és hány főre.


Én mikor megemlítettem a barátainknak hogy havi 20 ezer/2 fő, hülyének néztek hogy ez kevés, ez a 20 ezer ez csak kajára, nem cigizünk,nem kávézunk..


Ez szerintetek is kevés?



2013. márc. 7. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem kevés, ha otthon főzöl. Nem veszel kész ételeket, zacskós leveseket, szószokat.

MI 4 személyre, két kamasz gyerekkel, átlagban 30.000.- Ft-ot költünk. Majdnem mindennap van valamilyen húsétel is.

2013. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
két szemelyre hetvegenkent 12-14 ezret hagyunk a nagyaruhazban, egesz honapra vetitve kb. 80 ezret koltunk elelemre.
2013. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőtől kérdeznék, ha nem baj: Van kertetek is? Vagy mindent vennetek kell?


Mi kert mellett (és vágtunk disznót is), így kb. havi 30, 2 kisgyerek van, 1 fizikai munkás Férj, én meg kismama vagyok.

2013. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 fő 50ezer kb. Mondjuk nem spórolunk ezen.
2013. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Első vagyok. Mindent veszek, de figyelem a leárazásokat. Egyszerre nagyobb adag húst veszek. Itthon kicsontozom és kis adagokban lefagyasztom. A húsokhoz sok köretet eszünk, nem húsokkal lakunk jól. Nem veszünk üdítőket, chipszeket, kész szószokat, Vegetát és hasonlókat.
2013. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Ne mondja már senki, hogy naponta 250 forintból egészségesen lehet érkezni 2013-ban Magyarországon!
2013. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ketten élünk a férjemmel, havi 40-50 ezer Ft-t költünk élelemre. Az esetek nagy részében itthon főzök ebédet/vacsorát, de heti 2-3szor rendelt kaját eszünk, reggelizni nem ittho szoktunk, inkább csak bekapunk útközben valami péksütit. Alkoholra, cigire nem költünk, inni csak szénsavmentes ásványvizet iszunk (a környékünkön ihatatlan ízű a csapvíz).

Nagyon spórolós hónapokban kijövünk 30 ezer Ft-ból is, de ilyenkor tényleg visszafogjuk magunkat.

2013. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

kb. 80 000Ft, 3an vagyunk, de nagy evok... a kaján nem spórolunk.. a csirkét háztól vesszuk - egyszerre tobbet, majd lefagyasszuk.. a tojás szintén házi.. van kert, tehát nyáron a zoldség onnan van (kivéve a krumplit), de azt is szintén háztól vesszuk..

minden nap fozok, egészséges és tápláló kajákat + mindig van zoldség is ... kénytelen vagyok így beosztani, mert beteg is van a háznál, s kulon diétája van

2013. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!