Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Pöttyös túrórudi rövidebb/ki...

A Pöttyös túrórudi rövidebb/kisebb lett az utóbbi években?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom szerint igen. Most 30 grammos. Valaki tudja, hogy régen is ennyi volt, vagy csak mi lettünk nagyobbak!?

2013. ápr. 6. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Így igaz. Annak idején a normális méretű túró rudi majdnem akkora volt mint amit most óriás rudinak neveznek. Évről évre egyre kisebb lesz.
2013. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kádár elvtárs mondta:


Nem a zsemle lett kisebb, hanem a pofátok lett nagyobb.

2013. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Esetleg valaki tud bizonyítékot is mutatni? Pl egy 5 évvel ezelőtti pöttyöscsomagolás, vagy ilyesmi...
2013. ápr. 6. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:

itt vannak régi csomagolások


[link]

2013. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 doboszoli ***** válasza:
100%

Régi trükk, de ma is alkalmazzák.

A hetekben felkerestem a kedvenc lángossütőmet, egy kis "bűnözés" céljából. Ugyan azon a helyen, ugyan az a kedves hölgy süti a finomságot, vagy 30 éve. Persze megismert, és számonkért, hogy hanyagolom vagy fél éve, nincs talán baj.

Mondom, kösz meg vagyok, bár a szemem sokat romlott az utóbbi időben.(közben sült a lángos)

Asszonyka veszi a lapot, és évődik:"Hát maga sem fiatalodik.."

Valóban nem,-válaszoltam- és ezt onnan veszem észre, hogy egyre kisebb lángosokat látok. (Regős Bendeguz után, szabadon)

Szent volt a béke, mindkettőnknek jól indult a napja.

2013. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!