Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A stevia édesítő egészséges?

A stevia édesítő egészséges?

Figyelt kérdés
Sokáig tiltva volt az unióban, és nem hallottam róla sokmindent. Érdemes ezzel édesíteni?

2013. ápr. 13. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen !!


[link]

2013. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen !!!
2013. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van itthon már 3 éve : Kertészetekben kapsz :

[link]

2013. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem van egy doboz minőségi termék, időnként megkóstolom és mindig megállapítom, hogy keserű mellékíze van
2013. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem egészségesebb, mint a cukor. Viszont sokkal drágább és menőbb is.
2013. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Steviáról bővebben olvashattok itt:

[link]


otthon is kiválóan termeszthető magról.

érdemes a stívia magokat termesztőtől beszerezni, mivel a külföldről rendelt mag nem tudhatjuk milyen és mikori.

Az itthoni termesztők kicsit elszálltak az árakkal sajnos, de megéri vele foglalkozni mivel új.

Akit érdekel őstermelőként kiváló friss csíraképes magokat árusítok, de nem mindig van.

Amennyiben kérdései lennének a termesztése, magról csíráztatásról szívesen segítek a diabetika.info@gmail.com email címen.

palánta vásárlása nem ajánlott, mivel a nagytermelők vegyszerekkel segítik elő a növekedést ezért az íze változik.

2013. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A cím magáért beszél:

[link]

2017. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!