Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek megjegyzi a szülőtök...

Nektek megjegyzi a szülőtök vagy a párotok, hogy mennyit és mit esztek?

Figyelt kérdés

Pl nekem anyukám mindig megjegyzi, hogy na ez is elfogyott(amikor tudja, hogy én eszem meg) nálatok is van ilyen

már lassan nem nagyon merek enni, mert félek, hogy leszid, hogy milyen drága volt és én megettem


2013. ápr. 14. 20:30
 1/5 anonim válasza:

Sajnos alkatilag elég vékony vagyok (túlságosan is talán) és engem is többször megszóltak/nak emiatt, hogy milyen keveset ettem, de tudom hogy csak jó szándékból! De azért sokszor nagyon zavaró! Most egyek, ne egyek? Utálom ha néznek közben, hogy mennyit szedek a tányérra. Ha meg véletlenül "többet" akkor egyből jön az hogy "húúú de sokat szedtél!Meg fogod tudni enni?"

Viszont sajnos amit te írtál az nem tűnik jó szándéknak :(

Mennyi idős vagy?

2013. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én férjem minden ebédnél megjegyzi, hogy én kétszer annyit eszek, mint ő. Ő is szivesen enne annyit, de nem bír, mert kicsi a gyomra. Én csak nevetek rajta - mindenki egyen annyit, amennyi jól esik!
2013. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Én az egyik oldalról azt kapom (de szerencsére csak poénból), hogy mennyit eszek. Ezek a szüleim. Mindig rajtam röhög a család, hogy rengeteget eszek. A másik oldalról (nagyszülők, akik nem velünk élnek, nem látják, hogy mikor mennyit eszek, meg az éjjeli vacsikat sem) jönnek a megjegyzések, hogy sovány vagyok, biztos beteg vagyok, miért nem etetnek, stb. Tényleg vékony vagyok hálistennek nem kell semmit tennem azért, hogy jó alakom legyen, semmit nem sportolok, pedig simán kétszer annyit eszek, mint egy átlagos ember.
2013. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Milyen szerencsése vagytok, én nekem nagyon kell figyelnem, mert imádok finomakat enni, csak sajna baromi hízékony vagyok. 17 éves vagyok de pl ha van itthon alma akkor eszem mondjuk egyet tízóraira meg egyet elviszek délutánra suliba és akkor este jön az a megjegyzés, hogy hát hogy lehet, hogy már csak ennyi alma van(tudja anya, hogy a családba én viszem az almát, a többiek viszik a szendvicset) és akkor jön egyből, hogy és te mit vittél a suliba, volt időd csinálni szendvicset stb(amikor nagyon jól tudja, hogy szendvicset nem viszek)

és akkor mondom, hogy nem volt időm stb csak egy almát dobtam be a táskába, és akkor erre jaa hát akkor azért fogyott el, de hát ebéd után is ettél egyet, úgy látszik szereted, és ilyenkor olyan rossz, még a kedvem is elmegy és inkább beülök a szobámba.

2013. ápr. 14. 22:39
 5/5 doboszoli ***** válasza:

Szüleink közül már csak Édesanyám él, így lassan én leszek az akire a kérdező gondol.

Bár én pont fordítva működöm.

Amíg a gyerekek nálunk laktak, imádtam főzni a két jó étvágyú vőnek/vőnek valónak.

Igazi örömömet leltem a jó étvággyal falatozó kosztosok látványában, minden dicséretnél beszédesebb volt a kiürülő lábas.

A halálom, ha valaki csak turkál az ételben, vagy közli, hogy ő ezt -bár sohasem kóstolta- nem szereti. Félreértés ne essék, tiszteletben tartom mindenki egyéni ízlését, de azt hiszem érthető, mit feszegetek.

2013. ápr. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!