Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb étrend hízáshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hízni szeretnék kb. 5-8 kg-ot. Most 38 kg vagyok, de ez 8.-os, 14 éves létemre szerintem túl kevés. Szerintetek milyen kaját kellene ennem? És milyen kaját vigyek suliba? (NEM VAGYOK KÍVÁNCSI A SOK SZALONNÁRA MEG A ZSÍROS KENYÉRRE ;))

2013. máj. 2. 15:33
 1/5 Bibike1000 válasza:
Természetesen a legjobb megoldás a szénhidráttal teli ételek.Ezek között van a Pizza,Fánk,Péksütemények,Szendvicsek,Csokoládék,Kekszek.
2013. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:))
2013. máj. 2. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Magasabb kcal tartalmú ételek.

Hagymás rántotta gombával, levesek májgombóccal, tésztával, főzelékek sült husokkal vagy pörkölttel, tojásos nokedli, rakottételek reszelt sajttal, rizs borsóval, kukoricával natur szelet magvakba forgatva, magvas pogácsa, túróstészta, husos paradicsomos tészták reszelt sajttal, mákosguba vaniliapudinggal, túrógombóc

olajos magvak, tej mézzel, zabkása dióval, kókuszreszelékkel töltött sütemények, banán

2013. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokáig akartam hízni, állandóan kenyér, zsír, szalonna, süti volt előttem, és nem híztam. Aztán jött a fizikai munka, amire igazán jól esett még néha zöldségekkel is kiegészíteni ezt. Kaptam tőle egy kis formát, majd mikor "elmúlt" a fizikai munka, kaptam komolyodó bendőt is (nem vitte túlzásba, de elégedett vagyok). Tehát kemény edzés minimum több hónapon át napi sok idő, kimerülésig, majd az edzés abbahagyása garantált hízás szerintem.
2013. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)
2013. máj. 4. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!