Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb lúgosító étrend?

Melyik a legjobb lúgosító étrend?

Figyelt kérdés

Elegem van már, hogy mindig azt érzem, hogy ég a gyomrom és az egész nyelőcsövem. Most már szinte mindentől ég és nagyon zavar.

Nagyon megköszönöm, ha valaki használható tippet mond.



2013. jan. 12. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna.
2013. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gyomrod savas, ezen nem lehet változtatni.

Ahogy a tested pH-jának az eltolása is a haláloddal járna.


Ha nem eszel tejtermékeket, csak húsokat és zöldségeket, akkor is fennáll a problémád?

2013. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1#

A szódabikarbónát már ismerem, és csak rövid ideig használ. De azért köszi.


2#

Sajnos igen. Voltam már vele orvosnál, de ott meg azt mondták, hogy sok a idegeskedés meg stressz miatt van.


Nem élhetek Reni-n (ami egyébként már régóta nem is használ) meg hasonló gyógyszereken minden nap...

2013. jan. 12. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, gabonákat nem írtam. Szóval sok esetben a gabonák, sok szénhidrát fogyasztás a gond.


De ha pszichés, van ilyen persze. Akkor ezt kell megoldani, erre ugyan úgy vannak kezelések mintha a táplálkozáson kellene változtatni. Csak komolyan kell venni a dolgot, és nem gyógyszereket, tüneti kezeléseket alkalmazni, mert attól nem lesz jobb.


Én Újpesten a Shao professzort keresném fel tanács vagy akupunktúrás kezelés végett, ha éppen én járnék így. Megvallom őszintén, a nyugati orvoslás mit használ a testi problémák pszichés hátterének kezelésére.. nem tudom. Hogy egy pszichológus ért talán ilyenekhez? Meg kell próbálni..

Keleten nyilván Taichiznak feszültséglevezetésként, ki kell próbálni, lehet ez lenne a nyerő kezelés.

2013. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Citrom kifacsarva.
2013. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Apukám szódabikarbónát ivott mindig, mert neki is nagyon égett a gyomra. Most egy másik port iszik, bázikus porkeverék a neve és csak receptre adják, 5-600 forint egy fél kiló belőle. Kérdezz rá az orvosodnál.
2013. aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, chszegény táplálkozás, segített valamit?
2013. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!