Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb fogyókura módszer?

Figyelt kérdés
itt az újév és nagyon sokszor megfogadtam már hogy leszeretnék fogyni de sosem sikerült de most mivel hiztam is és zavar is ezért télleg neki fogok futni na szóval mivel tél van sajnos nemtudok eljárni futni (bár a házunk elött van kb 250 M futópálya) de othon végezhető gyakorlat mint pl felülés mennyire hatásos? na és az étrend....mit kell ennem ? nekem a Coca Cola a mindenem és valószinüleg ezért is hoztam mert kb semmi mást nem iszok :( és ebben kérném a segitségeteket :D válaszotokat előre is köszönöm

2013. jan. 5. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Életmódváltás. Ennél jobb, fenntarthatóbb nincs. A kúrák időszakosak, nem rendezhető be rájuk egy élet.

Előbb írtam egy válasznál:

A fogyás 70%-ban a táplálkozáson múlik, 30%-ban a mozgáson. Hanyagold a finomított lisztet, cukrot tartalmazó ételt, fogyassz sok zöldséget, gyümölcsöt nyersen, párolva, sütve, főzve sovány húsokkal. Igyál csap vagy ásványvizet, otthon készített cukrozatlan gyümölcslevet. Használj édesítőszert. Ahova eddig lifttel mentél ezentúl lépcsőzz, bicajozz, gyalogolj, keress olyan sportot amiben örömöd leled.

Nekem ez vált be.

2013. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszodat :D és meg is fogom fogadni :D az a baj hogy onnan is észrevettem hogy hiztam hogy fulladok :( ezért is akarok fogyozni és egézségesen élni
2013. jan. 5. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!