Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Naponta hányszor étkeztek?

Naponta hányszor étkeztek?

Figyelt kérdés
És mikor esztek többet ? Reggel , délben vagy este ?

2013. máj. 4. 14:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kb 8-9x xd

2x reggelizem, suliba vagy 4x, otthon meg 2-3x, de ezek ilyen hosszú evések, h szinte folyamatosan xdd

Mikor a legtöbbet...

Reggel hajnalban csak egy pohár tejet bírok meginni, kb másfél órával utána egy 4-5tojásból vagy negyed kiló virsliből vagy 2-3melegszendóból álló reggeli jön. Suliba büfés szendók, chips, illetve suliba menet, amit veszek vmi 3-4ilyen péksüti meg viszek egy tartalmas szendvicset is(rántott/sült húsos, tojásos, sonkás-soksajtos, bőségesen). Suli menza, itthon pótebéd egy tányér főtt kaja, ami van. Aztán tanulás/laptopozás közben nasizok(csoki, kex, süti ha van, néha chips, ropixd). Este vacsora, az maradék ebéd vagy pizza, gyorskaja. Néha este 11kor még kimegyek enni:DD

2018. jan. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én 2x eszek egy nap. Reggel egy kispoharas joghurtot/kefirt + fitness/vegyes müzlit(cukormenteset) vagy egy szelet toast pirítóst + egy gyümölcs.

Délután hal/csirke/pulyka hús vagy tojás vmilyen formában + párolt zöldség/nyers saláta kőretnek, néha csak egy laza zöldséglevest/krémlevest eszek vagy csak salátát, esetleg komplett salátát(tonhal vagy cézársaláta pl).

Este ha nagyon éhes vagyok iszok egy zöld teát

2018. jan. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Naponta 5x

Reggeli: tej + gabonapehely(chocapic vagy cini minis) + kakaópor

Tízórai: suliba szendvics, ha itthon vagyok akkor gyümölcs

Ebéd: menza, itthon meg ami van.

Uzsonna: gyümölcsjoghurt, keksz, csoki, nasiféle

Vacsora: szendvics, virsli, tejbedara, főtt tészta vmivel, ilyesmi.

Sajnos nem étkezem vmi egészségesen, de anya mindig mondja, hogy enni muszáj, meg minden és hát van rajtam felesleg elég.. De lassan elkezdem majd csökkenteni az adagokat, úgy, hogy ne nagyon vegyék itthon észre, mert mindig hisztiznek, ha felhozom, hogy fogyózni akarok.

(154cm 62kg 13 éves lány és sztem ez már csúnya)

2018. jan. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Reggeli: egy kávé(feketén, cukor nélkül)

Ebéd: szendvics

Vacsora: vmi gyorsan elkészíthető kaja pl zacskós leves, főtt tészta, rizs mirelit rántott cuccokkal stb vagy előre lefőzök nagyobb adagot és azt melegítem újra.

2018. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!