Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan etkeztek terhesseg...

Hogyan etkeztek terhesseg alatt? Egy nap hanyszor esztek, mit es mennyit? Peldaul mit esztek ma egesz nap?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok egy nap 5-szor eszem, kisebb adagokat, megprobalok minel valtozatosabban taplalkozni, sok zoldseget es gyumolcsot fogyasztani.Ma peldaul reggel 7-kor ettem ket par virslit mustarral es kenyerrel es egy pohar (2 dl) tejet, 10-kor ettem egy almat, egy kortet es meggyet, 13-kor ettem egy vajas sonkas szendvicset paradicsommal, amikor hazaerek 16-kor eszem egy tanyer zoldsegkremlevest, esetleg valami gyumolcsot, ha nem laktam jol, a vacsi pedig lasagna lesz 19 orakor.Nem azert eszem igy, mert nem akarok meghizni, hanem, mert terhesseg elott is hasonloan taplalkoztam, megszoktam mar es nem is vagyok egesz nap ehes.Termeszetesen ha valamit megkivanok, barmi legyen az, akkor megeszem.
2010. jún. 23. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem tökéletesen étkezel és jó változatos! napi 5szöri étkezés is nagyon jó én is így szoktam enni.

24h km

2010. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt általában naponta 3x ettem, de most én is figyelek arra, hogy legalább 5x egyek és a plusz két ennivaló lehetőleg gyümölcs legyen. Én sem tiltottam el magamtól semmit, ha jól esik egy csokitorta hát legyen. Nekem bevált, hogy mindent csak mértékkel egyek, ne legyenek óriási adagok.

Szerintem is jó így az étrended.

25 hetes kismama

2010. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!