Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem tudom melyik kategoriaba...

Nem tudom melyik kategoriaba való de hol osztanak ingyen kola zerot holnap vagy honnan lehet előre tudni mikor hol osztlyák? Ma a stadionnál osztottak. Jó lenne holnap is ingyen cola

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 21:45
1 2 3 4
 1/36 aspikami ***** válasza:
29%
Ha arra van pénzed, hogy a netet fizesd,(vagy ezt is lopod?) akkor nem halsz bele 250-300 Ft-ba.
2013. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 aspikami ***** válasza:
82%
Mellesleg az sem mindegy, hogy melyik városban.
2013. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Bp. Net is inygen van
2013. máj. 6. 22:17
 4/36 A kérdező kommentje:
Ja és nem értem a lopást honnan veszed de szeretem az inygen dolgokat az nem lopas ha ingyen adjak a kolát
2013. máj. 6. 22:25
 5/36 anonim ***** válasza:

Semmi sincs ingyen. A net is azért van neked ingyen mert gondolom wifit használsz, de valaki azért is fizet. Ha magán hálózatról lopod a netet akkor is a fizetője vagy olyan idióta hogy nem jelszavazza le, vagy tojik az egészre, vagy direkt ossza meg neked, mert olyan jó fej.

A kólát meg miért osztanák ingyen? Szerinted ez hol érné meg a gyártónak? Az odáig oké hogy termék minta, de ezeket is inkább rendezvényeken osztogatják nem az utca közepén ahol elmegy pár munkába menő ember aki nagyban tojik az egészre és csak 1-2 járókelő az aki megáll inni egyet mert vagy baromira szomjas vagy kíváncsi hogy milyen löttyöt adnak ingyen.

Amúgy fogalmam sincs hol osztják nézd meg a neten hol van és ennyi.

2013. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Már kerestem de nem írja sehol. Pedig jó lenne tudni gondolom minden nap mashol osztlyák. Netet meg az önkormányzat fizeti minden lakonak a kerületben nálunk. Free wifi
2013. máj. 6. 22:32
 7/36 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron tudtam kólalistát szerezni de már nem ott dolgozik barátnőm gondoltam itt hátha valaki tudja. Jó lenne kólázni minden nap ingyen
2013. máj. 6. 22:33
 8/36 A kérdező kommentje:
Ja amugy nem rendezvenyen hanem az utcán szoktak osztani ma a stadionoknal a metrobejarattol nem meszze.és sorba álltak az emberek 10 perces sor volt én 2x is sorbaalltam es adtak
2013. máj. 6. 22:35
 9/36 anonim ***** válasza:
34%
Ha minden nap iszol egy Colla Zerot, eselyes, hogy hamarosan elhülyülsz vagy belehalsz, esetleg megvakulsz. Aszpartam van benne. Amugy "Osztjak" pontos j-vel van.
2013. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
30%
Coca Cola Zero halalos mereg, azert adjak ingyen.
2013. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!