Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Terhesen, ha mindennap a...

Petra80 kérdése:

Terhesen, ha mindennap a szokásos gyümölcsök és zölcségek mellet ha eszek egy kis csokit attól nem fogok hízni? Az a baj hogy nagyon szeretem az édeséget!

Figyelt kérdés
Ti mittől híztatok a legjobban? Melyik hónapban? Menyitől?Hány kilót?

2013. máj. 10. 07:14
 1/4 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Miért híznál el? Én a terhességeim alatt azt ettem, ami jól esett, nagylányommal például 8 hónaposan egy egész, kilós sóletkonzervet, mert éppen arra támadt gusztusom :-)


Az elhízás - szerintem - első sorban alkat kérdése.

Első csemetémmel 12 kilót, másodikkal 10 kilót, harmadikkal 16 kilót híztam, de mivel mindhárom esetben 56 kilóról indultam, még az utolsó sem látszott soknak.

A legkisebbem 9 éves, a súlyom pedig két kilóval kevesebb, mint az első terhességem előtt. Sosem fogyóztam, egyszerűen alkatilag nem tudok meghízni.

2013. máj. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan eheted a csokit, de ne étkezés után, hanem pl. vacsora helyett. És jó minőségű étcsokit vegyél, minél magasabb %-os, annál jobb. A Lidl-ben lehet ilyeneket kapni.
2013. máj. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A terhesség utolsó pár hónapban van jelentősége mondjuk egy-kettő ételnek ami nem ajánlott már, mert akkor nő igazán a baba? Mik azok az ételek? Nem szeretnék óriás bébit, meg azért valahogy megis kell szülni. Személyes tapasztalat?
2013. máj. 10. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg terhesen ne azzal törődj hogy el e fog hízni vagy sem hanem azt edd amire szükséged van és megkívánsz, ami a legjobb neked akkor az a babának is jó. Szülés után is fogyózhatsz!
2013. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!