Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen italtól frissülhet...

Milyen italtól frissülhet föl, aki nem ihat sem koffeines, sem alkoholos italokat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekünk az O2 Active víz pl bevált, ha éjszaka kell vezetni, azt szoktunk venni a benzinkúton. De elég drága. Tudom, sokan lehúzzák, hogy nem jó semmire, meg átverés. Én csak azt tudom, hogy nekünk jó volt.
2013. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Mandy1408 ***** válasza:
Fekete tea, gyömbér és tudtommal van olyan energiaital, amiben nincs koffein, csak taurin. Bár nekem az energiaitalok nem használnak...
2013. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Sajnos én sem ihatok kv-t, hasonlóan a nálad fennálló okok miatt.

Ha annak idején letanítottam napi 10-12 órát és otthon még sok dolgom volt, akkor propolisz (méhészeti termék) csöppeket tettem kockacukorra és elmajszoltam, majd 10-12 ablakot még aznap megmostam.Patikában lehet kapni és propur cukorkát is...mindegyik "elfújja" a fáradtságot.A piacon is árulnak propolisz oldatot (méhészeti termék), mindenkinek szívből ajánlom, hogy tartson egy üvegcsével mindig a keze ügyében, mert csodálatos anyag.

2013. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Az alkohol eleve nem frissit. Itt kezdodik.

Citrom, menta, gyomber, zold tea, ginzeng. Ezek azok, amikben nincs koffein es frissitenek. :)

2013. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!