Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszokni az...

Hogyan lehet leszokni az alkoholról?

Figyelt kérdés

Napi 5-6 sör után , hogy lehetne végleg letenni az alkoholt ?

Külső segítség nélkül menne ?

Minden csak fejben dől el ?



2013. aug. 12. 23:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Igen ! minden a fejben dől el.

Neked menne külső segítség nélkül is a leszokás, mert te már beismerted magadnak,hogy le kellene szoknod. Hozd meg azt a döntést minél határozottabban és tedd le a piát.

Na de tényleg ! csak úgy "buliból" heccből is elhatározhatnád,hogy márpediglen van élet pia nélkül is.

Szokj le róla ! Nem is a legmegfelelőbb ez a szó,hogy szokj le ,inkább csak vedd egy jó kalandnak azt,hogy te nem iszol és tényleg ne is igyál alkoholt.

2013. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Igazad van teljes mértékben .

Csak van olyan , mikor tényleg jólesik ...

Aztán persze elszalad velem a ló ...

2013. aug. 12. 23:55
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Jól esik ? Kicsit viccesen mondom : Nekem is jól esne lefektetni Pamella Andersont :) és szerinted megteszem?

Figyelj ! Nem vagy te egy beszari ember,hogy az alkohol parancsoljon neked. Te vagy az úr ! Te parancsolsz !

De ha át engeded ezt a jogot a néha"jól esiknek" onnantól nem a ló szalad el veled ,hanem a Sör parancsól és irányít téged. Szerinted az a Sör enrősebb nálad ? Mert szerintem nem. A a Sör csak viccel veled te meg komolyan veszed és szót fogadsz neki,hogy aztán az a Sör jót röhögjön rajtad amikor ,tántorogsz,másnap szenvedsz mert ég a gyomrod,stb. Hát ne legyél a Sör balekja ! Basszus.

Te vagy az Úr ! és nem a Sör. Te parancsolsz.

2013. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem napi 5-6 sör még nem az a reszkető kezű idült alkoholizmus, simán vissza tudod venni, csak el kell döntened.

Nézd meg ezt, a szocializmusban milyen jópofa filmekkel agitáltak az ivás ellen, minden kocka szuper:

[link]

2013. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
87%
Én is szoktam alkalmanként inni, van h nem is keveset, de sosem tudnék alkoholistává válni. Miért? Egyszerűen érzem h nem tesz jó a szervezetemnek, hogy megterheli, mert méreg. Emiatt nem is kívánom annyira. Jobb érzéssel tölt el az h "tiszta" vagyok mintsem kómás és utána másnapos.
2013. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Külső segítséggel kéne. Egyrészt nem szégyen segítséget kérni, sőt. Másrészt feleslegesen nehezíted a dolgod. harmadrészt, ha egyedül próbálkozol, nagyobb eséllyel kudarcba fulladhat a dolog és egy-egy kudarc után még nehezebb újra felállni és neki indulni. Az elhatározáshoz szívből gratulálok, de arra biztatnálak, hogy ne egyedül vágj bele. Ezt is, mint sok minden mást, együtt sokkal könnyebb csinálni.
2013. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
78%
Úgy, hogy helyette alkohol mentes sörre váltasz. :)
2013. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5%
Majd az alkohol szokik le rólad nem te az alkoholról.
2014. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
de okos vagy te verébarcú
2014. jan. 27. 09:50
 10/23 anonim válasza:
55%
Szerintem ha fokozatosan csokkented az adagot akkor sikerulhet.Pl:minden heten eggyel kevesebbet.Sok sikert. :)
2014. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!