Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy hívják azokat akik nem...

Hogy hívják azokat akik nem esznek zöldséget, gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

Aki nem eszik húst, azt vegának, aki zöldséget, gyümölcsöt nem eszik azt, minek nevezik?

Receptek kereséséhez kéne, esetleg ha olyanokat tudtok akkor linkeljetek léccives.


2013. aug. 13. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Ragadozó!
2013. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Azokat nem sokáig hívják bárminek is, mert a vitaminokra szüksége van mindenkinek, az pedig csak a növényekben van. A friss zöldségben és gyümölcsben!
2013. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Emberre gondoltam.... nem véletlenül kértem recepteket is.......
2013. aug. 13. 21:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig lenyomtam már egy pár évet:) Nem tudom, hogy betegsége-e vagy mi, de undorodom a gyümölcs, zöldségektől, nem tudom miért
2013. aug. 13. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragudj, de akkor mit eszel? Kizárólag húst, esetleg tojást, sajtot? Reggeli ebéd vacsora??? Kenyeret, tésztát??? Nem bántásból kérdezem, csak nem tudom elképzelni...

Nincs vitaminhiányod???

2013. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Leginkább rövid úton halottnak. Lehet, hogy te nagy romantikusan úgy emlékezel vissza, hogy csak húst meg állati termékeket ettél, de csak azokon (még ha mellé szedsz is multivitamint) lehetetlen túlélni.


A normális étkezés kb. 4:1 arányban van a növényi termékek oldalán az állatival szemben, a TV-ben látott 300kg-s amerikaiaknál is nagyon extrém esetben 1:1 az arány.

2013. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

ugyan miért lenne halott? az én testvérem sem eszik sem gyümölcsöt sem zöldséget, kiskora óta. elmúlt 30 éves, van egészséges gyereke, és neki sincs semmi baja. lehet hogy lecsót nem eszik, de pl húslevest vagy pörköltet igen, igaz hogy kikotorja belőle a zöldségeket, de attól még bele főtt abba a kajába, ugyan úgy megkapja a tápanyagot. persze szed vitamint, de semmi extra, más is szed ilyet.


kedves kérdező. erre még én sem hallottam hogy lenne külön megnevezés.

2013. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm:)

Igen húst, kenyeret, tojást, sajtot, és nincs semmi bajom, járok edzésekre is, stb :)

2013. aug. 14. 13:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is leginkább húst eszek, köretnek max. krumpli különböző formákban (püré, hercegnő, steak, szalma, stb.), salátát soha. Gyümölcsöt szintén nem eszek, nem szeretem őket. Tésztaéetleket is gyakran eszek szószokkal, hússal. Főzeléket sem szoktam enni, levest se. Inni teát iszok általában vagy szörpöt, ezek boltiak, nem itthon főzött, dolgok, sima Lipton Ice Tea meg Piroska. Vitamint sem szedek. Soha nem vagyok beteg, nincs allergiám, ételérzékenységem, bár nem szoktam orvoshoz járni, elvileg vitaminhiányom sincs, legalábbis tüneteket nem mutat. Makk egészséges vagyok, nem hiszem, hogy közel lenne számomra a vég. Ja, és 48 kg vagyok, pedig a mozgást sem viszem túlzásba, sőt. Gyerek koromban a szüleim adtak vitamint, mert már akkor sem ettem meg semmi zöldséget, és gyümölcsöt is csak nagyon nehezen. Magamnak már nem szoktam venni, de miután volt választásom otthon sem szedtem be őket. Szóval akik azt hiszik, hogy a hűsevők kimúlnak, tévednek.
2013. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!