Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az alábbi Bosch konyhai...

Az alábbi Bosch konyhai robotgép vajon tud jeget darálni?

Figyelt kérdés

Külön sehol sem említik, de találtam olyan oldalt, ahol azt írják tud. Vajon merjek bele jeget tenni?

Én úgy tudom, hogy spec kés kell hozzá, esetleg Bosch kiegészítőként jégaprító kést lehet vásárolni bele?

Ez az első Bosch gépem, így nem értek hozzá.

Köszi!


2013. szept. 2. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
küldj 1 linket a gépről..
2013. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

óó de sok eszem van, bocsánat. ez az:

[link]

2013. szept. 2. 16:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van : Csak a turmix részében élesek annyira a kések ,hogy a jeget is vigye : Arra viszont számolj ,hogy a jég is és ha zsemlemorzsát csinálsz össze karcolja a turmix müanyagát .

Én nem bántam meg ,hogy megvettem igaz én jól ki használom ..

2013. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi. és ha már válaszoltál meg tudnád mondani, hogy tésztát is dagaszt? mert a leírás szerint igen. beleteszem a hozzávalókat a táljába és ő azt rendesen megdagasztja nekem?

sokat kerestem és ez a gép jött be legjobban, szerintem sokat fogom használni.

2013. szept. 2. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen dagaszt : de nekem nem vált be : azért mert mire elkezdi dagasztani 1-2 forgat rajta az 1kg tésztánál . és rángatja gépet . a tészta súlya miatt : Nekem le kellett fognom a gépet..

Szerintem kézzel jobbat dagasztasz ..

2013. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még annyit ha linzerhez hasonló tésztát ki tudsz keverni benne..
2013. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

linzert meggyúrom kézzel, inkább pl pizzatésztára gondoltam(vagy egyéb kelt dolgokra)olyan fél kiló lisztből, 2 emberre nem kell több.

köszi a választ!

2013. szept. 2. 17:36
 8/11 doboszoli ***** válasza:

10 éve van Bosch MUM valahányas gépünk, (akkor 40e forint körül volt) a lgteljesebb megelégedéssel tudok nyilatkozni róla.

Jeget nem daráltam vele, de minden mást elkövettem.

Erős, praktikus, célirányos.

Mindig elöl van a konyhapulton, nncs elrakva.

Macoknak(tócsni, lapcsánka, stb) 1 kiló krumpli 1 perc.

Jó szívvel ajánlom!

2013. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éve van ilyen gépem. Mindent ezzel dagasztok. Sokkal jobban megdagasztja, mint ha kézzel csinálnám. Csak akkor rángat, ha az előírtnál több tésztát teszel bele. Általában 1 kg lisztből szoktam a kelt tésztákat csinálni. Habot pedig pár perc alatt keményre ver, még akkor is, ha véletlenül került bele egy kevés sárgája.
2013. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: az én gépemen négy fokozat van.
2013. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!