Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hirtelen, gyorsan kéne sütit...

Hirtelen, gyorsan kéne sütit készítenem, nem otthon vagyok, kevés az eszközöm, kevés a hozzávalóm. Tudtok olyan csokis piskóta receptet, vagy hasonlót írni, amihez nem kell robotgép?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


ehhez nem kell robotgép,hamar megvan! és nem muszáj muffin formában sütni.csak simán sütőpapiros tepsibe öntöd és sütöd

2012. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

bögrés süti

2 bögre liszt

2 tojás

1 bögre cukor

fél csomag sütőpor

1 csomag vaníliás cukor

15 dkg vaj

másfél bögre joghurt

másfél bögre gyümölcs

A lágy vajat keverd össze a cukorral és a vaníliás cukorral, majd add hozzá a tojást, és kézi habverővel vegyítsd el. Szórd bele apránként a lisztet és sütőport, végül add hozzá a joghurtot. Addig keverd, amíg homogén nem lesz.

Vajazz és lisztezz ki egy tepsit, töltsd bele a tésztát, majd a lecsepegtetett, apróra vágott gyümölcsöt szórd a tetejére. Előmelegített sütőben 180 fokon süsd meg, 25 perc alatt.(használj gyümölcsnek banánt,vagy fahájas almát azzal a legfinomabb....)és ne felejtsd el a sütő papírt ha nincs időd ki várni míg kihűl igy hamarabb ki tudod venni a tepsiből a tésztát...

2012. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A receptben írja, ennek ellenére mégis megoldható nélküle?
2012. okt. 16. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolom van habverőd vagy olyasmi-nem muszáj ehhez robotgép.én sem szoktam használni ilyenkor.csak arra figyelj,hogy alapossan keved össze
2012. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
így van!! kedves előttem szóló nem muszáj a habverő én sem azt használom sima fakanál és kész:)))
2012. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam az első kettőt, nagy sikerük volt, mégegyszer köszi :D
2012. okt. 17. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!