Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan dobjam fel a fogyókúrás...

Hogyan dobjam fel a fogyókúrás ételeket?

Figyelt kérdés
Hamar megunom őket, én szeretem a különlegességeket. Szeretem a mediterrán ételeket, mert azok olyan frissek, mégis jól néznek ki, meghozzák az étvágyat. Egy sima salátára nem indul be a nyálelválasztásom. :D Viszont valami egyszerűbb receptekre gondoltam, mert még nem igazán tanultam meg főzni, a tudományom a tojásrántotta és a zacskós leves szintjén van. :D
2013. okt. 5. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem világos, hogy MIT értesz fogyókúrás ételek alatt.


Ugyanis ahhoz, hogy TARTÓSAN lefogyj és ne hízd vissza, TILOS kúrát tartani - hanem véglegesen meg kell az étkezésedet reformálni. MINDENT ehetsz, de megfelelö arányban.

Ezenkivül akármit készítesz, használj füszereket, ugyanis azok adjßak az ételeknek azt azt ízt, ami miatt jól esik öket elfogyasztani.


A "sima saláta" (ugyan nem világos, hogy ez alatt MIT értesz), kimondottan étvágyerjesztö, ha szépen tálalod, különféle szinü alkatrészeket használsz, az öntetet (NEM majonézes) füszerezed, és fött tojással, sajttal, sült vagy fött húsokkal feljavítva tálalod.

2013. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Halkan mondom, hogy tképpen azért hízunk el, mert állandóan valami finomat akarunk enni, abból meg ugye, sokat.


Addig voltam sovány, míg nem tudtam főzni. Meg a menzán. :)

2013. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!