Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tudnék minél olcsóbb...

Hogyan tudnék minél olcsóbb fogyókúrás ételeket főzni?

Figyelt kérdés

mármint úgy h mondjuk 3 napra veszek 1kg csirkemell filét, + mellé valami zöldség salátát, vagy valami könnyű köretre gondoltam. ezt hogy tudnám minél finomabbra, változatosabbra, egyszerűbbre, olcsóbbra kihozni? :D


lehet hogy nehéz kérdés, de elég ha mindenki ír 1-1 ötletet, és azt nagyon megkösszönném :D


2011. jún. 20. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
A legolcsóbb fogyókúrázás módszer (és az egyik leghatékonyabb is) a vízivás.
2011. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, de én nem vizet akarok inni egészt nap, hanem finom de egészséges és alacsony kalória tartalmú ételeket enni... és nem azt kérdeztem hogy mi a legjobb fogyókúrás módszer, de azért köszönöm a választ
2011. jún. 20. 14:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Joghurtba tegyél fokhagymát és fűszereket, az jó lesz öntetnek.

Viszont: egy normál adag csirke (sütve, főzve) 8-14 dkg. Ennél te se egyél többet.

2011. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Veszel leárazott termékeket húsokra gondolok itt főleg és lefagyasztod!
2011. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Reggelire ehetsz natúr zab/rozs/lenpelyhet,ezek cukrozatlanok,nem dobják meg az inzulinszintet,tehát sokáig laktatnak,és olcsók. Lehet hozzá keverni mondjuk reggelire idénygyümölcsöket,zsirszegény tejjel
2011. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem fogyókúrázni kell hanem sportolni!Én 98kg voltam most 73
2011. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Olcsót úgy tudsz, hogy olyan ételeket eszel, amiknek olcsók az apalanyagai. Például ha egy bármilyen zöldség kilója 200 alatt van, azt nyugodtan eheted köretnek, párolva. Pl. répa, karfiol. Ha tudod, hogy hosszú ideig fogsz fogyókúrázni, akkor amikor a legolcsóbb valami, abból vegyél sokat és fagyaszd le! Ami akcióban van, abból spájzolj és fagyassz!

Egyszerű dolgokat csinálj! A párolt zöldségek szuperek, kicsi vizet alájuk öntesz és otthagyod. Meg persze fűszerezed :) Sült hús is egyszerű, előző nap pácold be, aztán tepsiben süsd meg! Nem kell alá olaj, csak víz. Ezt elkészülve is lefagyaszthatod, pl. a csirkecomb nagyon finom így. 20%-kal több kalória van benne, mint a csirkemellben, ez bőven belefér.

Hal: egyszerűen serpenyőben, lassú tűzön süsd meg! Sokáig tart, de konkrét meló nincs vele, csak megfordítani, ha kész az egyik oldala.

A húsokra igaz, hogy minél tovább pácolod, annál porhanyósabb lesz a húsuk, és annál finomabbak lesznek.

Fűszerezz! Ne vegyél előre elkészített fűszerkeveréket, hanem inkább sokféle fűszert, és variáld! Bármilyen ételt húszféleképpen el lehet így készíteni, és nem drágább, nem macerásabb, nem lesz magasabb kalóriatartalma.

2011. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A halról jutott eszembe,hogy a tescoban rendszeresen szokott lenni mirelit hekk akció
2011. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :D

am meg sportolni is elkezdek a jövőhéten, kondizni fogok + kardiózni, és emellett összeállítottam egy napi 1200 kcal-os étrendet, és azt kőkeményen fogom tartani. de a sport se ér semmit ha zabálok mint 1 viziló, szal azt se mond nekem hogy te úgy fogytál anyit hogy ettél tovább ugyanúgy mint az előtt...


ÉS KÖSZI MINDENKINEK A JÓ TANÁCSOKAT :D

2011. jún. 20. 17:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert tényleg nem úgy ettem.Reggeli teljes volt amit a hűtőben találtam, az ebéd is kb.A vacsora 5kor volt az már zsírszegényebb kaja volt utána semmit.Ja és csak vizet ittam semmi mást.Reggelente fél óra kocogás plusz kondi és menni fog.
2011. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!