Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek milyen naponta ismetlod...

Nektek milyen naponta ismetlodo etkezesi szokasaitok vannak?

Figyelt kérdés
Pl. Minden nap esztek meleg etelt, sutit, hust,tejtermeket, valamilyen nasit, vagy kaveztok esetleg? Minden erdekel,nincs rossz valasz!
2013. okt. 17. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Tej legalább egyszer. Reggeel gabona pehely, este pék süti vagy zsemle. Húst csak ímmel-ámmal eszek. Levest nem nagyon szoktam enni.
2013. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Reggelire vagy zapbelyhes palacsintát szoktam enni,vagy főtt tojást,zöldségekkel,vagy natúr zapbelyhet,gyümikkel. Főtt tojás mellé általában teát(almás-fahejas/fekete/csipkebogyó) szoktam inni,vagy kávét. Tízóraira legtöbbször gyümisalit eszek,vagy Update somlói galuskát. Ebédre... Mindig változó,vagy valamilyen tésztát,vagy husit,legtöbbször csirkét,vagy halat,vagy rakott zöldségeket. Uzsira natúr joghurtot szoktam,túróval,vagy natúr,olívaolajon parolt csirkemellet. Vacsit nem eszek. Lefekvés előtt,TV nézés,vagy olvasás kozben szoktam inni egy csésze forró csokit. És iszok minden nap két csésze lugosító teát,s csalánteát. Napi 3 liter folyadékot,csapviz,ásványvíz,s cukorkentes tea formájában. És napi 3 alma minimum gyümölcsből.
2013. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tojás, olajos mag, gyümölcs (nyersen), zöldség (egy része nyersen), kókuszzsír vagy vaj. Ez az, ami szinte minden napomban van (a tojás nagyon ritkán elfogy, a többit kivétel nélkül mindig eszem), s elég gyakran eszem sajtot is. Mást csak ritkán (a fűszereket, kakaót és efféléket nem számítva).

Szinte mindennap eszem főtt ételt és iszom teát.

2013. okt. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom, mindenkinek ment a zold kez,anyagot gyujtok magyar etkezesi szokasokrol,azert kerdeztem. Harmas,neked kulon koszonom,ilyen valaszokat szeretnek! Irjatok ha eszetekbe jut valami!:)
2013. okt. 18. 09:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Otthon frissen őrölt kávéból cappuccino minden reggel, munkába menet előtt meg főleg. Általában eszek mellé egy vajas kekszet (tudjátok, ezt a dán nyavalyát). Az ebédem szinte mindig 2 szendvics, mellé egy szelet csoki (ritkán van, hogy főtt ételt viszek, ilyen korán még nem kívánom).


Amikor hazaérek 4-5 fele, akkor van főtt étel, olyankor esik jól.

2013. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden reggel és ebéd után iszok kávét.

Minden nap eszem gyümölcsöt-tízóraira és uzsonnára is alma, mondjuk most még van a tőkén szőlő, szóval így azt is szoktam.

Ebédre és vagy vacsorára is eszek meleg ebédet.

levest heti 4-5 van, második meg nagyon változó főzelékektől a rizsig minden van.

Ezekhez hús, hal vagy tükör tojás/főtt tojás Pl spenótfőzelék.

Szendvicset eszem reggelire ebbe sonka, sajt és/vagy főtt tojás kerül, ha később érnék haza, akkor az ebéd is ilyen szendvics, de abba főtt vagy párolt húst teszek és uborka.

Nasit, sütit nem eszem, mert fogyózás van.

Tejterméket heti 3-4-ami joghurt, kefír, cottage cheese vagy túró.

2013. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Naponta suli után szoktam inni haverommal egy forrócsokit. Az szinte mindig megvan.
2013. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szuper,koszonom! Nalam egyebkent a reggeli rutin a biztos,a cserpes tejivoban a deakon. Egy kakao es egy peksuti,illetve veszek egy uveg izesitett voslauert.Ez a harom minden nap megvan:) Utanna mar attol fugg,hogy alakul a nap. De most,hogy belegondolok,fott etelt nem is eszem. Ment mindenkinek a pacsi!
2013. okt. 18. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen :) De tényleg...
2013. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a tejeskávé reggel:D tudom ez nem étkezés de kiborulok ha nem kapom meg az az napit..kávé+kis tej+méz+fahéj ;) na meg az esti tea...
2014. jan. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!