Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan termoszbögrét...

Ismertek olyan termoszbögrét amely nem folyik?

Figyelt kérdés
Az évek során legalább 10 félét felhalmoztam itthon. Szeretek magammal kávét, teát vinni ilyen hűvösben. Sokszor járok autóval, ahova a pohártartóba teszem a bögrét, de a legtöbb a lötyögéstől még ígyis folyik. Teljesen tanácstalan vagyok. Egy olyan kéne, amely akár fejen állva is bírja a strapát, ugyanis ha találnék, táskában is tudnám hordani.
2013. nov. 29. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
én is a te cipődben járok(tam) egy jó ideje.. ez a helyzet megoldódni látszott, mikor bementem a rossmann-ba és kb 6000ftért vettem egyet. na az nem folyt. őszintén szólva, nem is én lettem volna, ha nem hagyom el 2 héten belül. egy pékségben hagytam, de mire visszamentem, nem volt ott.. :/
2013. nov. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :( Utána fogok nézni, köszönöm szépen!
2013. nov. 29. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!