Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Paleolit dietaban ehetek...

Paleolit dietaban ehetek puffasztott rizset/buzat ill. abonett "kenyeret"? 16/L

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 05:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
16 évesen ne paleolit diétát csinálj. Tönkre teszed vele a szervezetedet. Akkor is, ha ez ma nagy divat.
2013. dec. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
A paleolittól nem leszel egészséges, csak egy ideig KIBIRJA a szervezeted, MIELÖTT teljesen összeomlana, és különféle hiánybetegségek miatt utána állandó gyógyszerekre szorulnál.
2013. dec. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 narancs-virág ***** válasza:
67%

A paleolit diéta Magyarországon most nagy divat, Nyugaton - ahol kitalálták - már teljesen lecsengett, mert rengetegen igen komoly károsodásokat szereztek, föként a gyerekek, illetve fejlödésben lévö fiatalok, amiket késöbb sem lehet többé rendbehozni, így állandó orvosi kezelésre szorulnak.


Ez a módszer mellett rengeteg hiánybetegség alakult ki az így táplálkozók között, igez viszont, hogy pár év kellett, mire észrevehetök lettek a problémák, ami viszont sokkal problémásabb, hogy ezek nem visszafordítható károsodásoakt okoztak.


Éppen ezért tértek át a "módszer" terjesztöi a keleti területekre az ötlet terjesztésével, mert ott még nincsenek meg a negatív tapasztalaok az emberek körében.


Tehát ha nem akarod magad tönkretenni és életed végéig betegeskedni, akkor ne kezdj bele ebbe.

2013. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem. A Paleolit diétában ezek a legszigorúbban tiltólistás dolgok. Ha már csinálod ezt a hülye diétát, legalább az alapokkal legyél tisztában.
2013. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem a fogyas vagy barmi ilyen miatt teszem, hanem mert CHRON beteg vagyok es azt mondtak ez segit meggyogyulni!
2013. dec. 2. 11:11
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
És egy ilyen divatból felkapott hülye diétával akarod kezelni a betegséged???? Te nem vagy normális! Az egész ott kezdődik, hogy a Chron betegeknek ZSÍRSZEGÉNY táplálkozás ajánlott, a paleoban meg literszám kell inni/zabálni a zsírt, arra épül az egész. A betegségedhez ennél SOKKAL összetettebb étrend szükséges, amit egy dietetikus összeállít neked. Ennyit nem vagy képes foglalkozni a betegségeddel? Hogy majd a paleolit jó lesz, mert az most úgyis divat...?
2013. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mar 4 eve az vagyok, lehet, hogy tudom milyen ez a betegseg, sokkal jobban mint te! Mi mar mindent kiprobaltunk, eddig semmi nem segitett! Es nem azert tettem fel ezt a kerdest, hogy kioktassanak, mert mindent tudok a betegsegemrol. Koszonom!
2013. dec. 2. 13:57
 8/14 narancs-virág ***** válasza:
57%

Ha e mellett a betegség mellett elkezded a paleolit diétát, akkor nagy valószinüséggel belehalsz!!!!


De utána garantáltan nem leszel beteg!!!!


A helyedben nem kockáztatnék, ha utána nézel annak, hogy mi a paleolitban javasolt ételek listája, akkor rájössz, hogy egy nagyrészt egyezik azzal, ami a te betegségednél tilos. Ez után csak logikusan kell gondolkodni és nem belekezdeni ebbe a divatdiétába!!!!

2013. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

"mindent tudok a betegsegemrol"


Ez szép és jó, de a paleórol is láthatólag nem sokat tudsz.

Ugyanis a neked szükséges diéta meg a paleó teljesen ellentétes, és ha belekezdesz, rövidesen az intenzív osztályon kötsz ki, vagy rosszabb esetben belehalsz. De közben masszív szenvedés vár rád, sokkal rosszabb, mint ami már most van.


Sajnßalom, hogy ilyen beteg vagy, de ne tegyél olyat, ami csak ront az állapotodon!

2013. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

Már miért halna bele??? Én, pl tejet soha nem ittam, /akkor még nem paleoztam/ ösztönösen sok zöldséget ettem, és kenyeret alig. Élek, és virulok..Aki nem akar, ne csinálja...16 évesen is lehet..Az unokabátyám, már elhagyhatta az inzulint. Olvass utána..A lányom bőre szebb, és érdekes módon orvosok is vannak a vásárlók közt..

Nem divat kérdése. Vajon a vegák, miért vegák. Na, az divat..Ez az én válaszom..Nem kell követni.a paleót! 1 kicsit olvasni..Figyelmesen. Miért mérgező a krumpli?? pl.stb..

2013. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!