Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Barna kenyér, puffasztott...

Barna kenyér, puffasztott rizs vagy abonett kenyér?

Figyelt kérdés

melyik hízlal kevésbé? magyarul melyiktől hízok kevésbé? mi minden nap barna kenyeret eszünk. Ha abból megeszek 1-2-t, akkor ugyanott vagyok, mintha megennék egy abonettet? vagy vegyek magamnak abonett kenyeret?

a lehurrogó válaszokat nincs nagy kedvem olvasgatni:D:D:D;)


2009. jún. 11. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Pufirizs vagy WASA. Barna kenyérben nincs nagy bizodalmam, főleg, hogy sok helyen a barna kenyér barna színezékkel ellátott fehér kenyér.
2009. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1.válaszolóval értek egyet.én pufibúzát,pufirizst szoktam enni.
2009. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Már régóta csak barnakenyeret eszem, de tuti nem barna:D egyáltalán nem olyan, amilyet mi, itthon szoktunk csinálni:D

2009. jún. 11. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
igazi, egyszerűen otthon elkészíthető, olcsó barnakenyér: vitalitás kenyér/mindmegette.hu. magok nélkül is kiváló, de lenmaggal igen hatásos, egészséges. persze nem fél kilókat kell megenni belőle :)
2009. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én az Abonett kenyérre voksolnék. A puffasztott rizst nem igazán szeretem.
2010. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!