Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Puffasztott rizst meg abonett...

Puffasztott rizst meg abonett kenyeret lehet vagy nem?

Figyelt kérdés
Én azt szoktam vinni suliba. Reggel általában barna kenyeret eszem, sonkával, sovány sajttal és zöldséggel. De suliba meg szoktam éhezni és enni szoktam 1 db almát 1-2 db puffasztott rizst. de most azt olvastam hogy nem ajánlott enni. Akkor szerintetek mit vigyek a suliba?
2013. febr. 3. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan szar, mint a kenyér, semmivel se jobb.

Persze, nem halsz meg tőle, és millióan eszik, de attól méh hízlal is és nem is egészséges. Gyümi, saláta, hús, ez az egészséges.

2013. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindenképpen kenyéren és hasonlókon akarsz élni, a te döntésed végső soron. De jól nem jársz vele.
2013. febr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Jó az. Csak étkezz változatosan.
2013. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is abonettet viszek suliba mindig + egy körtét/almát. én úgy szoktam, hogy 2 abonett közé vajat rakok és 3 ilyen párt megeszek...az soknak számít?
2013. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lehetne jó? Mert fölösleges szénhidrát alapú kajákról van szó, ezért. A rizsben is vannak olyan lektinek, amik halál fölöslegesen károsítják a bélfalat, és közben semmi értelme nincs a fogyasztásuknak. A dohányzás legalább élvezetes ha már káros, a rizsevés ilyen örömforrás?
2013. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra örömforrás, imádom a fűszeres rizst.
2013. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az alkohollal voltam így. A fűszeres alkohol.. arrr. Kalóz rum.


DE! A fűszeres rizst ki lehet váltani fűszeres zöldségekkel. Tudom, a szeszt pedig zöldség párlatokkal, igaz? :)

2013. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!