Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kenyérsütő...

Mi a véleményetek a kenyérsütő gépröl? Érdemes venni ki lehet használni, nem tul drága az energia hozzá? Recepteket hozzá hol találhatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekünk van,nem igazán használjuk, szerintem a bolti kenyér jobb, és amennyi energiát használ,meg a hozzávalók, szerintem nem éri meg.
2009. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Anyósomnak van, de már nem nagyon használja. Azt mondta sok idő elmegy az előkészületekkel, és nem is igazán finom a kész kenyér. A friss bolti szerinte is jobb.
2009. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekünk van kenyérsütő gépünk.


Előnyök:

- tudod, hogy miből van a kenyér, nincs benne ízfokozó, térfogatnövelő, stb.

- lehet sütni különleges kenyereket is (magvas, sajtos, fűszeres, amit csak a szemed-szád megkíván

- ha tartasz otthon kenyérlisztet és porélesztőt, akkor sem maradtok friss kenyér nélkül, ha bezárnak a boltok (ünnpekkor praktikus)


Hártányok:

- olcsónak nem olcsó a házi kenyér, mivel a liszt, élesztő, áram nem az, kb. annyira jössz ki egy kilóval, mint a boltinál

- lassan készül el a kenyér (a miénkben 3 óra)

2009. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem most nincs. De szerintem nagyon jó, két pillanatat alatt beledobod a hozzávalókat, reggelre frissen sült kenyér várhat a konyhában! A bolti kenyérhez képest meg azért finomabb, mert némiképp sűrűbb, és önmagában is nagyon finom. (kenyeret nem eszünk önmagában, max kiflit, zsömlét)Alaprecepteket a használati utasításhoz mellékelnek, de netről is letölthetsz. Lehet bele tenni magokat (napraforgó, len pl.), nagyon feldobják!
2009. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nekem van, és nem is tudnék már élni nélküle. amikor megvettem, a használati utasításban iszonyat rossz receptek voltak, de ezen a honlapon okosodtam:

[link]


Én ezzel dagasztatom, kelesztem a bejglit, kakaós csigát, pogácsát, szóval nem csak sütésre használom, sokkal kevesebb idő és munka a kelt tészta sütés. Kenyeret nem mindig sütök, csak ha nincs kedvem boltba menni, olyan kéthetente, de pl anyám sosem vesz bolti kenyeret, ő napi szinten használja.

2009. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Anyunak van, de elég ritkán süt vele kenyeret, mert macerás. Pedig én sokkal jobban szeretem a kenyérsütős kenyeret, mint a boltit :) Nagyon jó, hogy szinte bármilyen ízesítést kipróbálhatsz és ahogy az előttem szóló is írta, amikor semmi nincs nyitva, akkor is van friss kenyered :)

Viszont rossz, hogy ez a fajta kenyér nem áll el addig, mint a bolti :(

2009. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbb ember nem használja, akinek van, pedig sztem szuper!


én nagyon szeretem, az előkészület 3 perc, mosogatás 1 perc. mi ebben a macera?! a gyümölcsöstől a köményesen át az olívásig már mindenfélét sütöttem. a gép melletti receptek tényleg rosszak. az első pár kenyered valszeg nem lesz telitalálat, de ha ráérzel, csodálatos élményben lesz részed.

2009. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
uccsó voltam: és nem drágább, sőt! én csak teljes kiőrlésű kenyeret ehetek (cukorbeteg vagyok). egy kiló graham-liszt 190 Ft, abból két és fél sütés kijön...
2009. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekünk is van..Mi szoktuk használni elég rendszeresen.Pl? kalácsot csak abban sütünk,és a gép keveri ki a lángos tésztától kezdve a kenyér tésztáig.Igaz a kenyeret már nem sütjük benne..Nekünk be vállt...
2009. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: tudnál nekem kalácsreceptet küldeni úgy, hogy a géped is megnevezed? nekem moulinex homebreadem van.
2009. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!