Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha egész nap irodában dolgozná...

Ha egész nap irodában dolgoznátok, és nem tudtok kaját rendelni, de van egy mikró az irodában, mit vinnétek ebédre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudsz kaját rendelni?

Egyébként bármilyen otthoni maradékot, csak akkor főzni kell 2-3 naponta.

2014. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bármit .ami otthon készült.
2014. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha nincs külön konyha-étkező, akkor csak olyan kajákat, amelyek nem illatoznak. Képzeld, hogy egyikőtők finom sült kolbászt melegít, amelyikből árad a fokhagymaszag. A másik a pörköltet melegíti, a harmadik a mustáros virslit, meleg szenyót, hasonlókat. Az az illat-kavalkád, ami ebéd után abban az irodában lenne, .... Ráadásul, ha olyan iroda, ahova ügyfelek mennek be a kinti friss levegőről. Szóval erősen meg-gondolnám, mit engednék meg a mikró használat során.

Ez alapján viszont eléggé behatárolt, hogy mit tudsz vinni

2014. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rendelem az ebédet. Otthonról hozom. Nálunk van teakonyha ott van a mikró, ott szoktam ebédelni.
2014. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Milyen kaja az, ami nem illatozik? :O
2014. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Otthon csomagolok magamnak az előző napi főtt kajából.
2014. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rendelj olyan helyről ahol lehet előre online fizetni, kiviszik a lakásodra, másnap elviszed a munkahelyedre.
2014. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2 naponta főzök, azt viszem ebédre.
2014. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van sok etelszallito, ami orszagos szallitassal rendelkezik.

Egyebkent semleges eteleket, amik nem eros illatuak. Inkabb azt irom, mit ne, mert rovidebb: babos etelek, kaposztas etelek, fott tojasos, erlelt sajtos,erosen fuszeres vagy paprikas etelek, hagymas etelek, porkoltek nem ajanlottak.

2014. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez szerintem a kollegáktól is függ, illetve, hogy milyen összeszokott csapat dolgozik egy irodában.

Ha új vagy, ne pörkölttel kezdd az irodában való mikrózást.

ha majd kitapasztalod, hogy milyen a társaság, akkor meg nem lehet gond, ki mit melegít.

Nálunk pl az új vezetés megtiltotta az irodában való étkezést, viszont szuper kiskonyha állt rendelkezésre. ennek hátránya pedig a déli tolongás volt... :)

egyébként én is mindig itthon főztem akkoriban este, és vittem magammal a kaját, de sokszor sutyiban mégis az irodában ettem meg a kis dobozkámból, miután megmelegítettem a konyhában. utáltam a tömeget, és a pletykapartikat :)

2014. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!