Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha egész nap irodában dolgozná...

Ha egész nap irodában dolgoznátok, és nem tudtok kaját rendelni, de van egy mikró az irodában, mit vinnétek ebédre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 17:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a nagy felhajtást. Én ugyan rendelek, de soha nem az illat alapján. Azt rendelem, amit szeretek és amit megkívánok. Ha van mikró, nyilván van valahol egy asztal, ahol le lehet ülni enni. És evés után ki lehet nyitni az ablakot és ki lehet szellőztetni.

Ha muszáj az irodai asztalnál enni, akkor pedig meg lehet beszélni a szobatársakkal, hogy bocsánat, gyorsan megeszem, utána kiszellőztetek.

Ők is emberből vannak, nyilván ők is esznek, és még a szendvicsnek is van illata. A kollégáim is melegítenek, lehet érezni a konyhában a halszagot, káposztát stb., de szerintem ez természetes dolog. Még soha nem gondoltam azt, hogy milyen ember ez vagy az, mert ilyen büdöset eszik.

2014. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem is akarok kaját rendelni, otthonról viszek és megmelegítem, mint ahogy szinte minden a kollégák közül.
2014. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Mandy1408 ***** válasza:
Félkész tésztás kaják, konzervek, szeletelt kenyér-sajt-majonéz megmikrózva, ilyenek. :)
2014. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!