Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen az a barna cukor? Itt...

Milyen az a barna cukor? Itt erdélyben hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már minden boltban fogsz kapni, de ha mégsem akkor az ilyen nagyobb üzletekben keresd. (Nem vagyok erdélyi, így nem tudok mondani neveket de mondom ilyen nagyobb boltokban)

Információt itt olvashatsz: [link]

Árat nem tudok mondani de elég drága.

2009. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nádcukor a barna cukor ha jól tudom.


Nekem van vagy 400 kiló a pincében, mert az előrelátó megboldogult faterom már az előző rendszerben látta hogy jól jön ez még..

2009. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyesen : barna nádcukor,a diétázók ,cukrosok cukra mert finom de kevésbé emeli a vércukorszintet.Lehet venni Tesco,spar,auschan,kisboltok.Ára a Tescoban /én ott veszem/ fél kg,400.-Ft.Sparokban valamivel drágább.Nekem 1hónapig elég,használom sütikhez is nem csak kávéba,tésztára.
2009. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és miért mondják hogy jó rákenni az arcra mivel tisztít? És hogyan kell?
2009. dec. 9. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!