Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kajákat vigyek hogy ne...

Milyen kajákat vigyek hogy ne romoljanak meg?

Figyelt kérdés
Vasárnap erdélybe utazok az évfolyammal és nem tudom milyen kajákat vigyek ami nem romlik meg ha be van csomagolva és legalább bírja 2 napig?

2014. ápr. 23. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

fasirt

májkrém

zsírban lesütött hús

kolbász

zsemle

olajos magvak (diák csemege )

csoki

2014. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fasírt, rántotthús problémás, 1-2 nap alatt már megromolhat (penészes lesz mint állat).


Egyébként 2 napra majdnem bármi kitart a rizseshústól a szendvicsig.


Olyat amiben folyadék van (pl. főzelék, leves) szntén nem érdemes vinni, mert megromlik (megsavanyodik). És persze könnyen lehet hhogy ki is folyik, ami gusztustalan.

2014. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fasírt, rántotthús, ha ki van rendesen sütve simán kibírja két napig.

amúgy száraz szalámik, kolbászok, főleg a vákumcsomagoltak jól bírják. Pár tépőzáras májkrém is mehet, de azt rögtön el is kell fogyasztani.

2014. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pogácsafélék sokáig bírják, igazából majd' minden kenyérféle, beleértve a magkenyereket is. Néhány napot biztosan, itthon még egy hetes korukban sincs semmi bajuk, bár azt elég ritkán érik meg. De soknapos túrára is vittem, 2-3 napig rendben voltak, majd elfogytak, de az esetleges nedves levegő, meleg miatt nem is bíztam volna bennük tovább.

Az olajos mag és aszalt gyümölcs jó kiegészítő, azt mindig viszek, ha elutazom.

Nekem ott van még a diós ghí (tisztított vaj, hogy tovább elálljon) is, de az elég speciális étel a maga brutális zsírtartalmával... Én szeretem, gyümölccsel is, kenyérfélével is ehető, nem romlandó és egy pici dobozba rengeteg kalória fér :D

2014. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elsosorban ne fott kajakat vigyel, az mindig necces. Utkozben is tudsz venni valami meleget, frissen, ha nem, akkor is kihuzod 2 napig hidegen.

Azert par otlet:

Vargabeles/rizsfelfujt kockara vagva

Pite (zoldseges, makos, dios, almas)

Csaszarmorzsa,palacsinta (siman, izesiteni raer, mielott eszed)

Rizseshus, tarhonyas hus, krumplis teszta, zacsis leves.

2014. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!