Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki milyen részét NEM eszi meg...

Ki milyen részét NEM eszi meg az almának? Hallottam olyanról, hogy a csutkát, sőt még a magokat is érdemes megenni, ez valóban igaz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nos, en csak a héját es a magját eszem meg az almának :D Röhejes, tudom. Nem szeretem az almát, max sütiben, a gyerekem meg csak halmozva eszi meg. Nekem ízlik a héj es a mag
2014. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak a szárát nem eszem meg.
2014. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is csak a szárát nem eszem meg.
2014. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zabmester ***** válasza:
A csutkáját nem eszem meg. Fura amúgy, én sokáig azt hittem, hogy csak apukám "dilije", hogy megeszi a csutkáját, de mostanában egyre több embertől hallom, hogy a szárán kívül mindenét megeszi az almának :)
2014. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem eszem meg a csutkáját, csak néha a magokat, ha unatkozok :D
2014. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is sokszor hallottam mostanában, hogy ezekben vannak a legértékesebb részek, de én nem eszem meg azóta sem, nem esik jól:/. A héját megeszem, de sütibe azt sem teszem bele.
2014. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A magházát és a szárát nem eszem meg. A körtének viszont mindenét, mert az jó puha, de errefelé még azon is csodálkozni szoktak.
2014. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A magházat, a magokat és a szárat nem eszem meg. Valóban értékesek, rostdúsak, kár őket kidobni, de nem szeretem érezni a fogam alatt a kemény, éles magházat.
2014. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak a héját és a húsát eszem meg, de némely almának valahogy túl rágós, kemény a héja, na annak azt se, illetve csak részben. Lehámozom vastagon s a párom boldogan feleszi. Odavan az almahéjért...

Egy mindenestül puha körte esetében a csumából se marad sok, de almánál az rágós. Ha egy falatba belekerül és nem túl zavaró, akkor azért lenyelem azt is.


Meggynél és cseresznyénél szokott sikerülni sok mag lenyelése, ez már csak ilyen :D Túl apró :)

2014. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak a fogókáját nem eszem meg, illetve ha kukacos a csutka akkor azt se. Meg ha vannak benne rohadt részek, azt is kihagyom.
2016. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!