Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi hagyományos fehér...

Mennyi hagyományos fehér kenyeret esztek meg naponta?

Figyelt kérdés
Én már rég átáltam a teljes kiörlésűre és szinte undorodom már a fehérkenyértől. Korábban én is faltam pedig. Az öcsém meg még mindig megeszik napi egy kilót belőle. Én meg elvagyok heti 2 kiló!!! teljeskiőrlésűvel. Śokkal laktatóbb, könnyebb rágni és több ideig megtartja minőségét.
2009. dec. 28. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hónapig ettem csak olyan ropogós vékony kenyérféleséget de már abbahagytam. Akkor 60 kg (172cm) voltam de nem fogytam tovább.
2009. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sokat mert nem vagyok kenyér párti persze ha valami felvágotthoz kell akkor azt eszek, de amúgy engem nagyon eltelít, és ettől rosszul leszek,kérdésedre válaszolva kb. naponta 1-2 szeletet eszek meg belőle.
2009. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Soha semennyit. A fehér kenyér undorító. Érdekes, hogy régen én is finomnak találtam, de pont most az ünnepek alatt próbáltam meg enni egy keveset vendégségben, de borzasztó volt. :) Évek óta csak teljes kiőrlésűt eszem.
2009. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Két szeletet szendvicsnek, de ennél sajnos sokkal meg tudnék enni, én is jobban szeretem a teljesőrlésűt, és abból tényleg jóval kevesebbtől jóllakom.
2009. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

20 dkg-ot naponta. Nem undorító, nagyon finom.

A hagyományos kovászos-kemencés parasztkenyeret szeretem. Olyat, ami egy hétig eláll.Pl. a gyarmati kenyeret, a Kárpát-kenyeret. Vagy ha Erdélyből hoz valaki egy szeletet.

2009. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én max akkor ha azt vesznek anyáék.kül kiflit meg zsömlét eszek xD

és am szerintem finom főleg melegen:D

2009. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék enni teljes kiőrlésű kenyeret,dr sajnos nagyon fáj a hasam tőle,nem birom a magas rosttartalmú ételeket.Napi egy -két szelet fehér kenyeret eszem.
2009. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretem a fehér kenyeret, különösen azt, amit én sütök, vagy azt, amit fent említettek már, azt a hatalmas ropogós héjú parasztkenyeret.

Van, hogy napi 3 szeletet is megeszek, de van, hogy 2-3 napig egyáltalán nem.

2009. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5en vagyunk és napi kiló kenyeret eszünk meg.
2009. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
*napi 1 kiló
2009. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!