Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Elitélnél egy egy olyan fiút...

Elitélnél egy egy olyan fiút aki a Thai-földi vakáció alatt evett kutyahúst, és ízlett is neki? és élményként számol be róla?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy kutyabolond vagyok, és nem vinne rá a lélek, hogy megkóstoljam. Ennek ellenére nem ítélném el az illetőt. Én is eszem olyat (pl pacal), amire más rá se tud nézni.
2014. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
69%
A kérdezönek üzenem: Az emberhús is nagyon fincsi! Van aki csak a gyomoridegeivel tud gondolkodni! A fejébe bélsár van!
2014. szept. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

álljatok már le ezzel az ember hús baromsággal. az kannibalizmus. a saját fajtánk elfogyasztása tabu. amúgy kínában is eszik a kutyát, és kína nagyhatalom, nem buták. egyszerűen ott a kutya olyan mint itthon a nyúlhús. nyuszit is tartanak hobby céllal is, de meg is eszik. ennyi.


és továbbra is nagyon finom volt :)

2014. szept. 30. 17:50
 14/15 potyike ***** válasza:
100%
Én a világon bármerre jártam,minden esetben olyan kajákat ettem,amiket itthon nem lehet.Ettem kígyót,rovarokat,lárvákat,patkányt.Kutyáról nem tudok,de elképzelhető,ugyanis én is voltam Thai-földön
2014. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Beteg elme beteg kérdése.
2014. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!