Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan pasi, aki nem...

Van olyan pasi, aki nem bánná, ha egy kapcsolatban dundira híznék mellette? Vagy akár örülne is neki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fura kérdés, akár magánban is írhattok.

21/L


2014. aug. 29. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz elhízni?Az csak neked lenne rossz.
2014. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha szerelmes lennék, megdugnálak kövéren is, nem erről van szó, csak nem akarnám, hogy hamarabb meghalj pl. szívbetegség miatt
2014. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem szépek a duci nők.
2014. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szumózni akarsz vagy mi? :)
2014. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így alakult. De ez semmit nem számít, csak nehezebb rá csinos rucit venni.
2014. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szerelmes az embrer akkor teljesen mind 1 hogy a lány meghizik-e vagy sem. Az érzései ugyan azok leszmek :) 21/f ha gondolod irhatsz privátba :)
2014. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy örülnék már neki? Ha várandós lennél az más. De egyáltalán mit értesz dundi alatt? Most hogy nézel ki? Mert ha nagyon sovány vagy akkor persze jól mutatna rajtad egy kis plusz.

Amúgy elmondom, hogy miért, nem azért mert én hű de nagyon a külsőségek embere lennék és csak a jó alkatú csajok jönnek be, persze azért valamennyire passzoljon hozzám alkatra is. De magam miatt is, én nekem életem a testedzés, hogy mutatna már együtt egy szépen kidolgozott testű férfi és egy nő akin van felesleg? Olyan természetellenes lenne.

2014. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem főleg a teltebb lányok jönnek be...belső alapján keresek párt (ha minden szép és jó akkor megtaláltam), szóval egy vékony lánnyal ha összejönnék őt is nagyon szeretném...de ha kigömbölyödne akkor valahogy jobban vonzana, mondhatni újra lángra lobbantaná a tűzet ha kihűlőben lenne...de pl ha egy telt lánnyal jövök össze és lefogy akkor azt csak elfogadom, nem változik a láng általa :) de több olyan esetről hallottam itt GYK-n, hogy a pasi kérte a lányt, hogy szedjen még fel vagy sokkal jobban felizgult rá, miután kigömbölyödött :) szóval jó helyen keresel :) de vannak akik viszont emiatt szakítottak...szóval óvatosan! és ha ezt tudatod a kapcsolat elején, hogy ezt szándékozod tenni akkor elkerülheted a csalódást...


amúgy miért tervezed ezt?


21F

2014. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!