Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó módú lány és szegény srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó módú lány és szegény srác, lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy lány elég jómódú semmi gondja nincs. Én világ életemben szegény voltam a családom is, lehetséges lenne egy ilyen kapcsolat?

Ráadásul nagyon szép dekoratív lány, eddig ilyen focista pasiai voltak, de mind átverte, megcsalta, kihasználta. Én egy mackos srác vagyok, van valamennyi szimpátiája köztünk. De úgy érzem hogy más világ vagyunk, és nem is akar tőlem semmit. Lehet csak jatszadozik velem?

21/f



2011. nov. 23. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem nagyon. Egy gazdag lány megszokta, h apuci mindent a segge alá tol, és aztán ezt várja el a pasijától is. A leírás alapján ez a csaj se lehet különb.
2011. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát hosszú kapcsolatban nem nagyon reménykednék, de mindenképpen próbálnám a kapcsolatot bensőségesebbé változtatni.
2011. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg barátom :) azzal nem veszítesz semmit ! Megtudod mi a helyzet. Az anyagiak meg nem is tudom... :/ fontosak is de nem ettől kell fügjön a, hogy együtt van e két ember. Akkor függ a legjobban, mikor már családotok,gyerekeitek vannak.


próbáld meg, valld be érzéseid hívd el randira.

Remélem ez a mondat add egy kis bátorítást !


***Jobb megtenni és megbánni mint megbánni, hogy nem tettem meg!!!***

2011. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
PRÓBÁLD MEG! FONTOS! NE VESZÍTSD EL!
2011. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából mondta hogy ne kombinaljak még csak beszélgetünk. Van néhány olyan megjegyzése ami azt sugallja hogy akár lehetne is valami
2011. nov. 23. 20:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Max te is megdugod párszor.

Igaza van a korábbinak, ha mindent a segge alá toltak, akkor nem fog egy szűk panelban lakni és minimálbérért melózni. Az is lehet, hogy így akar kellemetlenséget okozni a szüleinek, vagy csak némi érzelmi támogatást vár tőled, mert a többi pasi mind átb.szta. Keress magadhoz való csajt.

2011. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
biztos hogy csak szórakozik veled!
2011. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nehogymár vadidegen rosszindulatú noname gyikválaszadók döntsék el helyette... ne hallgass rájuk, lehetségesnek lehetséges, maximum nem fog összejönni. De nincs fizikai akadálya.
2011. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá, bár te tudod mennyi az a szimpátia. Ha megszokta a jólétet, ahhoz méri szerintem a jelentkezőket és alább nemigen szokták adni.
2011. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem annyira nem fontos neki a pénz, csak azt veszem ki hogy olyan családból származik ahol nem jelent gondot a pénz, de konkrét utalást nem mondott ami erre utalna, én csak az eddigi pasiaibol meg apró jelekből vonom le.

A szimpátiát onnan veszem hogy egy társkeresőn ismerkedtünk meg nem rég úgy hogy ő kezdeményezett, mert olyan "mosolygósak a szemeim" . De aztán kiderült hogy pár napja szakított a pasijaval. Ezért kicsit gyanakszom, nekem ez túl szép hogy igaz legyen sose volt dolgom ilyen szép lánnyal.

2011. nov. 23. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!