Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek jo otlet lenne...

Szerintetek jo otlet lenne egy rantotthus fesztivalt szervezni?

Figyelt kérdés
Csak rantotthust lehetne sutni egy verseny kereten belul, de azt akarmilyen husbol, akarmilyen modszerrel. 500 ft os belepojegy fejeben lelehetne enni a belepo arat, igy mindenkinek visszajonne a befektetett osszeg. Valakinek lenne kedve megszervezni velem?

2014. nov. 6. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem, rántott húst általában nem szeretnek készíteni az emberek, legalábbis nem a kedvenc elfoglaltság panírozni.
2014. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem. De rántott húst sem lehet bármilyen húsból készíteni. Ahhoz vagy sertéskaraj, borjú, esetleg csirkemell, csirkecomb kell.
2014. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik az ötlet.


bár én enni mennék, nem sütni ^^


kedvenc ételem , és ahh, a mennyország lenne egy fesztivál ahol minden a rántotthúsról szól és bármerre nézek rántotthús :3

2015. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!