Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vekony lanyok, mennyit esztek...

Vekony lanyok, mennyit esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Mondjuk akik olyan 14-15 ev korul vannak, alacsonyabbak akar, 160 csnti korul es 45kg korul... Ma pl mit ettetek? Vagy egy átlag nap mennyit esztek? Elore is koszi.
2014. nov. 10. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ma ettem két pizzát (32cm-s), reggel egy tál zabpelyhet, két almát, egy körözöttes kiflit, ittam két kávét cukorral, meg egy teát szintén cukorral, meg ettem egy melegszendvicset. Nagyjából minden nap ennyit eszek.

Egyébként nem ettől függ az, hogy valaki vékony e.

2014. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt eszem, amit megkívánok és annyit, amennyi jól esik.

Általában naponta 4x eszem, nagyjából ugyanazokban az időpontokban, mindenfélét eszem, nincs semmi, amit kizárnék teljesen az étkezésemből.

2014. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
4 szendvics reggelire, ebédre pizza, utána puding, vacsira pedig gyros és 1 szendvics :3
2014. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Reggel 6 nagy zsemle vajjal és párizsival + zabpehely 2tál ebédre 2tál leves + pizza vacsira 4 meleg szendvics legalábbis ma de mindig sokat eszek össze vissza.De mivel sokat mozgok ösztönösen jó vékony vagyok ,ez a megoldás! ;)
2015. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!