Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vigyek a suliba?

Mit vigyek a suliba?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kimondottan fogyókúrázni mert pont meg vagyok elégedve az alakommal (kivéve a pocimmal) viszont szeretnék egészségesen táplálkozni. Már próbáltam vinni joghurtokat (magvasat) de mindenki azon szakadt hogy "madárkaját" eszek (azt inkább nem mondom mi volt akkor amikor sima activiat vittem) 1 évig ezen röhögtek bár sosem tudom ebben mi olyan vicces aztán répát vittem akkor nyuszi lettem...szóval tudnátok mondani olyan egészséges ételeket amikbe nincs semmi "vicces" nem akarok megint az étkezési szokásaim miatt a nevetség tárgya lenni

2015. jan. 16. 18:21
 1/7 A kérdező kommentje:
*vitszes
2015. jan. 16. 18:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyen gyökér osztály mellett akármit viszel nevetségesnek fogják tartani. Én szoktam vinni teljes kiőrlésű kiflit, zsömlét, padlizsánkrémmel, sovány körözöttel, édesítőszeres túrókrémmel, sült húsos szendvicset sovány csirkemellel, cézár salátát
2015. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt sose ilyen, hogy más ételén nevetünk, fiúk/lányok hoztak tejet műzlivel, joghurtot, főtt ételt, nem is értem mi ebben a vicces?


Tojásos szendvics(tk zsömle, főtt tojás szeletek saláta levél/uborka. Alma/banán

2015. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem másik kaját kellene kitalálnod, hanem valami frappáns választ a többieknek.

Mondjuk visszavághatnál, hogy te nem mócsingból készült felvágottat eszel, hanem odafigyelsz magadra. Vagy hogy lehet most nevetnek, de ha 30 évesen kirohad minden foguk a sok cukrot ételtől/italtól, majd vigyoroghatnak.

Ne hallgass másokra és ne az alapján étkezz, hogy az osztályban mi a menő.

2015. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én nagyon figyelek az étkezésemre, nincs szükségem fogyókúrára (sőt), de ízlenek az egészséges etelek:).

Én tönkölytoast (Ceres) kenyérből viszek szendvicset, selyemsonkával, szeletelt Tolle sajttal és rengeteg zöldséggel (retek, uborka, pritamin paprika, koktélpari stb.) Laktató és nagyon egészséges.

Ezenkívül, Cserpes krémtúró banánnal, Belvita Jóreggelt natúr joghurttal, Cserpes joghurt.

Engem soha nem cikiztek, pedig az első voltam, aki nem a szokásos fornetti, sulis melegszendvics stb. kínálatból választottam.:).

2015. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat ! Tényleg "megütötte" őket a felfedezés amikor közöltem hogy én legalább nem fogok szét fojni... Bár így meg azt taláták ki hogy biztos anorexiás vagyok hogy ezt csinálom...
2015. jan. 18. 00:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ha buták az osztálytársaid, azon nem lehet segíteni. Ha anorexiásnak titulálnak mert mást eszel, az elég nagy sötétségről árulkodik. Talán bioszból tanultok majd a táplálkozásról és akkor a tanár neked ad igazat.
2015. jan. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!