Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért mondják az emberek,...

Miért mondják az emberek, hogy a hamburger egészségtelen?

Figyelt kérdés
Nem a McDonald's-os junkfood-ra gondolok, vagy a Burger King-re, hanem arra amit a kis helyi gyorsbüfékben lehet kapni. Úgy értem, zsömle, hús, saláta, paradicsom, hagyma, ketchup, meg káposzta. Ebben mi az egészségtelen?
2013. júl. 7. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem egészségtelen, bár én nem bízok ezekben a húspogikban. Én mindig itthon készítem el azt is.
2013. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyesek mindenre azt mondják h egészségtelen, nem kell foglalkozni vele. ha te szereted, egyed.
2013. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam.

Hisz a bucival semmi gond, pékárút nap mint nap eszik az ember, a benne levő zöldségfélék, vagy savanyúság, kifejezetten egészséges, a ketchup az annyira minimális benne, hogy amiatt egészségtelen legyen.

A húspogácsa? Húst is eszik az ember. Csak mondjuk ugye kérdés, hogy ez a húspogi miből készül? De ha nem túl egészséges, akkor sem annyira nagy darab, hogy egészségtelenné tegye a hamburgert. Nem teszi ki túl nagy hányadát a hamburgernek.

2013. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért mondják mert a buci fehér lisztből készül, a ketchup tele van cukorral, meg a majonéz is. Szóval csupa szénhidrát! Meg az emberek általában a Mekis meg a BK-s hamburgerekre értik, hogy egészségtelen. Amúgy minden az amíg mértéktelenül csinálod, fogyasztod, stb! :) :D Szóval...

De szerintem az otthon elkészített hambi nem egészségtelen! Meg az ilyen büfékben, hamburgerezőkben, stb-kben sem!

2013. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem egyszer adták már nekem mirelit húst hambizokban, hát oda se mentem vissza. Ha hamburgerezőbe megyek, akkor legalább ott készült húspogácsát adjanak. Melleslg nem tudsz olyan ételt mondani, amire nem mondták még, hogy egészségtelen.
2013. júl. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
"Jóska bátya" hamburgerével szemben semmi kifogásom, viszont ha ezt megnézed: https://www.youtube.com/watch?v=qSrT5MTmR4g garantáltan elmegy az étvágyad a gyorséttermi kajáktól.
2013. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amiket leírtál azok közül a zsömle egészségtelen, ha fehér lisztből van, meg a ketchup, mert tele van cukorral. A többi rendben van. Én inkább elkészítem magamnak teljes kiőrlésű zsömléből. Persze ha menet közben kéne vennem valamit, sokkal inkább gyorsbüfés hamburger, mint McDonald's. Ki tudja, azokba milyen adalékokat meg tartósítószereket raknak még.
2013. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!